sobota, 25 września 2021

Kultura i rozrywka

  • 7 komentarzy
  • 3740 wyświetleń

ROCK NA BAGNIE 2021 - Goniądz

ROCK NA BAGNIE 2021 - Goniądz

 ROCK na BAGNIE 2021 - Goniądz 2-3 VII

 

Na tegorocznej imprezie zagrali m.in. ARMIA (na 30-lecie płyty "Legenda"), Pidżama Porno, Bielizna, Sexbomba, The Analogs, St. Omer, Ankh, Koniec Świata, Podwórkowi Chuligani, Cele nr 3, a festiwal zakończył koncert poświęcony zmarłemu w zeszłym roku Pawłowi "Kelnerowi" Rozwadowskiemu.

Dyrektor artystyczny Festiwalu Jacek Żędzian podkreślał, że w tym roku było wyjątkowo trudno zorganizować festiwal.

- Jesteśmy pierwszym letnim festiwalem, który trzeba było zorganizować ze wszystkimi obostrzeniami. Trudnością były także ciągle zmieniające się przepisy i dopiero kilka tygodni przed imprezą jej organizacja przyspieszyła. Co spowodowało konieczność wykonania w bardzo trudnym czasie pracy, która zajmuje wiele miesięcy. Ale było warto.

Dwudniowy festiwal Rock na Bagnie to pierwsza tego typu impreza w Polsce  zorganizowana w ramach obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią. 

Pierwsza edycja odbyła się w lipcu 2010 roku. Rock na Bagnie to wydarzenie, które swoją atmosferą przypomina stare dobre festiwale lat 80-tych, takie jak Jarocin czy Róbrege.  

W roku 2017 Rock na Bagnie otrzymał  WYRÓŻNIENIE Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej w konkursie na NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO. Kapituła konkursu w województwie podlaskim Podlaska Marka Roku uznała, że IX edycja festiwalu była najciekawszym wydarzeniem w województwie w 2019 r. przyznając tytuł PODLASKIEJ MARKI!

 

piątek, 24 września 2021

Spotkanie z Krówką Matyldą

piątek, 24 września 2021

Weekend seniora z kulturą w Muzeum Mleka

Komentarze (7)

Do zobaczenia za rock

WSTYD DLA Goniądza za promocje segregacji

Pozerstwo wraz z tymi na scenie zamieniliście punk w kupe g.....

SZOK SEGREGACJA W GONIĄDZU SĄSIEDZI TEGO ORGANIZATORA PEWNIE NIE SĄ ZADOWOLENI .

Czy wy w ogóle kumacie? Taki przepis, chcieli zorganizować musieli to puścić w eter; bo by im zamknęli wydarzenie.
Byłem - na bramie nikt mnie nie pytał o szczepienie - haha

Segregacji początek...

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.