Wiadomości

  • 20 komentarzy
  • 16095 wyświetleń

Leżący policjant na Koszarowej


Miejscowe Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych dokonało montażu progów zwalniających na ulicy Koszarowej w Grajewie. Tzw. leżący policjanci znaleźli się w rejonie skrzyżowania z ul. Krasickiego.

Spowalniacze ruchu zostały zamontowane 12 września 2011 r. na zlecenie Miasta. Na tym ruchliwym skrzyżowaniu w osiedlu Południe dość często dochodzi do kolizji, nie tak dawno był nawet śmiertelny wypadek. Kierujący muszą stosować się do znaku Stop, co nie zawsze ma miejsce. Wybrzuszenia na jezdni zmuszą do zmniejszenia prędkości chociaż tych, którzy nie chcą popsuć zawieszenia w swoim aucie.

fot. e-Grajewo.pl


Komentarze (20)

I bardzo dobrze! Więcej leżących policjantów na Os. Południe, bo wariatów nie brakuje...

kto byl taki madry i wymyslil zeby zamontowac progi tuz przed samymi pasami, tymi od strony filarek?przeciez tam jest za mala odleglosc od stopu

ciekawe czy wyższych nie mieli? na pewno co drugi niższy samochód zaczepia podwoziem.

Proszę o leżącego policjanta na oś.Centrum za szkołą nr. 3.Tu tez wariatów drogowych nie brakuje,a małe dzieci chodzą ,jeżdżą na rowerach.

w Grajewie przy LO leżą dwa progi spowalniajace a przy szkole nr 2 nie ma żadnego,choć tam jest bardziej potrzebne,

Spowalniacze-bardzo dobrze, tylko powinny zajmować prawą stronę jezdni. (Choć znając mentalność niektórych, byłyby omijane.)

Zamiast progów spowalniających stosować podobne kary jak w USA,a mianowicie nie zatrzymanie się na stopie lub przejechanie na czerwonym świetle skutkuje natychmiastowym zabraniem prawa jazdy i wysłaniem na ponowny kurs,a dla tych którzy dyskutują jeszcze z policjantem karą aresztu i grzywny.

A już tam przesada trzeba jeździć z głową...!!!

Na przemysłowej też by się przydały progi zwalniające dla tych wszystkich niepokornych i bezmyślnych kierowców(czyli większości tam jeżdżących) .

Proszę o leżącego policjanta przy "Wiosce indiańskiej", to że ogrodzona to nie znaczy że można po drodze szaleć z ponad przeciętną prędkością .

Na wszystkich osiedlach powinno zamontować tzw. leżących policjantów bo kierowcy jeżdżą jak wariaci co poprawi bezpieczeństwa mieszkańców, droga osiedlowa to nie tor wyścigowy powinno zamontować na ulicy J. Krasickiego oraz na ul.Szpitalnej bo tam jeżdżą bardzo ostro z pozdrowieniem Grajewiak

Musialem sto razy napisac o tych garbach, zeby wreszcie je zamontowali. Po kazdym wypadku. No nic, lepiej pozno niz wcale. Wreszcie ktos zrobil cos porzadnego. Zeby nikt nie mowil, ze dalej narzekam :)

najlepiej jak was czytam to w całym Grajewie co 5m trzeba zamontować progi a "grajewiak' proszę jechać do USA jak Tobie się tak podoba ich prawo

po co było remontować te drogi? były dziury (leżący gliniarze lub milicjanci) naturalne. Teraz co 50m będzie próg zwlniający. Można przecież nie remontować dróg a zwłaszcza skrzyżowań.

A ja już myślałem,że policjant się napił i leżał na ulicy a tu psikus!

hej grajewiak moze tylko tobie zabrali za twarz, niema takiego przepisu!!!!!

do wariat: to ze nizsze samochody moga zaczepiac podwoziem to sprawa kierowców takich samochodow. Trzeba tak zwolnic, zeby nie zaczepic!

całkowicie pochwalam ten pomysl ze spowalniaczami!

brawo a kiedy na Targowej tam tez szybko jezdza

po co wogole asfalt bylo klasc? jak ktos jezdzi jak wariat to i progi niepomoga, rozsadni kierowcy wiedza gdzie trzeba zwolnic...
nastepne progi zwalniajace pewnie na krajowych drogach, dwa przed mostem z kazdej strony bo dzieci iegaja korzystajace ze sciezki rowerowej, przy dawnej pasmanteri- bo na ta sciezke trzeba wejsc, przy rynku- bo w kazdy piatek ludzi mnostwo a te litewskie tury pedza nieublaganie przed stadionem, wiadomo imprezy sportowe, przy zakremie, zeby kierowca z gorki sie nie rozpedzil no i wlot z Bialego stopu tam tez przecierz szkola i kosciol...
Progi zwalnajace powinnyh byc przed kazdym fotoradarem , mandatow bysmy mniej placili, na przedszkole dla dzieci by rodzice mieli, lub wiecej czasu zeby sie nimi zajac, a juz wpodstawowce ucza jak przekraczac jezdnie:
POPATRZ W PRAWO, POTEM W LEWO ZNOWU W PRAWO...
NIC NIE JEDZIE - RUSZAJ ZWAWO:)

jak do Ełku się jedzie tam też powinno być bo dzieci do 2 chodzą i samochody jadą jak wariaty.mało brakowało a dziewczynka wpadła by tam pod samochód idąc ze szkoły ,jeżdżą jak idioci.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.