czwartek, 27 stycznia 2022

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 12645 wyświetleń

Lewy makijaż

     Kremy, tusze do rzęs, perfumy, szminki. Ponad 500 sztuk różnego rodzaju kosmetyków zabezpieczyli wczoraj na jednym z białostockich bazarów policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarcza Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

     Wczoraj na jednym z białostockich bazarów policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku przeprowadzili działania przeciwko handlarzom kosmetyków z podrobionymi znakami towarowymi. Wspólnie z pracownikami Urzędu Kontroli Skarbowej funkcjonariusze sprawdzili kilkadziesiąt straganów. Okazało się, że trzech handlarzy oferowało do sprzedaży kosmetyki przypominające oryginalne produkty. Wszystkie miały jednak podrobione znaki towarowe. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 500 sztuk kosmetyków. Były tam kremy, perfumy, tusze do rzęs i szminki do ust. Producenci markowych kosmetyków wycenili, że w związku z nielegalnym handlem ich firmy mogłyby stracić około 70 tys. zł. Sprzedający odpowiedzą teraz za obrót towarami z podrobionymi znakami towarowymi. Zgodnie z prawem własności przemysłowej grozi im kara od 6 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
 
KWP w Białmstoku

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (1)

... na rynku w grajewie i nie tylko tez sprzedaja ...obcokrajowcy tez ...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.