piątek, 23 lutego 2024

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 11141 wyświetleń

Lekarze w Grajewie pracują

Coraz więcej szpitali w województwie podlaskim chce poprzeć ogólnopolską akcję protestacyjną. Wciąż strajkują trzy szpitale wojewódzkie: w Łomży, Suwałkach i Białymstoku.
Lekarze zatrudnieni w Szpitalu Ogólnym w Grajewie - nadal pracują.
 
e-Grajewo.pl

Komentarze (7)

Jak by nie przyjmowali, to gdzie by znaleźli pracę z tak nędznymi kwalifikacjami. Dobrzy lekarze przyjmuja prywatnie a konowały na państwowej posadzie!

Do " wk...iony pacjent" ...
Lekarzem nie zostaje się od tak, po zawodówce jak Ty po podstawówce zakończyłeś edukację i zostałeś tym czym jesteś. Masz problemy ponieważ lekarze z Grajewa z dobrej woli pomagają ludziom to idź się leczyć. Bardzo ciężko jest za rządów Kaczyńskich dla lekarzy, pielęgniarek, policjantów itp. służbom których praca polega na pomaganiu innyh.
Nigdy nie rozumiałem ludzi którzy twierdzili, że lekarze w Polsce nic nie robią czy całą "robotę odwalają" za nich pielęgniarki i to one mają najciężej. Taki człowiek nie rozumie ile lekarz musi włożyć wysiłku w to aby skończyć studia medyczne. Pielęgniarki mają (z całym szacunkiem) taką pracę, która polega na dawaniu zastrzyków etc. Nikt im nie broni zacząć studia na AM i wtedy miałyby swoją pieczątke specjalisty od (..).
Wracając do postu " wk...iony pacjent", gdyby wszyscy lekarze przeszli z państwowego na prywatne to kto udzielałby pomocy tym najbiedniejszym ?
Można rozpisywać się i rozpisywać nad tym tematem, ale do napisania tej wiadomości sprowokował mnie Pan " wk...iony pacjent"... co jak co, ale prostactwa nie zniosę.. :)
Pozdrawiam i przepraszam jeśli kogoś uraziłem..

Słuchaj kolego ze służb mundurowych - ja edukacje zakończyłem na studiach ,ale podobno mundurowi są tylko po podstawówce. W tym kraju nie tylko lekarze czy policjanci mało zarabiają ale mnóstwo innych ludzi chce godnego wynagrodzenia. Apropos lekarzy -widzę na własnym przypadku jak ciężko znaleźć pomoc u lekarza z państwowej posady, żaden nie chce wysłać cię na badania, nie potrawi poprawnie zdiagnozować i trzeba szukac pomocy u prywatnie. Lekarz przyjmujacy prywatnie jest miły i uprzejmy a państwowo niektórzy nie używaja nawet stetoskopu - są tacy dobrzy :). Popatrz sobie dookoła i pokaż mi chociaż jednego biednego lekarza w Grajewie!

Gdyby lekarze byli milsi dla ludu, gdyby nie traktowali nas jak zło konieczne, może bym byla za podwyżką.

No właśnie jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził !!!wk.....ny pacjent piszesz bzdury w Polsce na leczenie 1 pacjenta lekarz w POZ otrzymuje 6zł i 30groszy a w Angli 500 funtów lecz się sam kolego -życzę powodzenia skoro uważasz lekarzy za konowałów !!!!Ciekawa jestem efektu końcowego!!!Jest takie przysłowie ,,Nie dasz dla lekarza do dasz dla grabiarza" ha h ah aNo cóż życzę zdrówka LEKARZE JESTEM Z WAMI NIE DAJCIE SIE ZBYC TYLKO OBIETNICAMI Jest taka różnica,że każdy lekarz może być szarym obywatelem,a lekarzem nie może zostać żaden szary obywatel !!! Powierzamy to co posiadamy najcenniejsze SDROWIE ŻYCIE i W waszych rękach cała Polska jeśli ktoś zarabia 100tys prezez telekomunikacji 250tys. miesięcznie !!!!! LUDZIE TO CO WY NA TO !!!!Rozumiem musi być jakś różnica ale czy TAKA KACZKI tego nie widzą i nie słyszą albo tylkjo udaja !!!!!

DO wk..ny pacjent !!!!!! Ale z Ciebie DNO jakiego nigdy w życiu nie widziałem !!! Biednego lekarza ha ha ha TO JEST ARYSTKRACJA czy tego chcesz czy nie słabe stiudia zrobiłeś skoro jesteś taki wk...ny!!!!! ha ha ha powodzenie czubie ha h aha

ręce opadają. Ewo i doktorku co to niby dna nie widział, za to ha,ha,ha z czubów robi. Wsparci intelektualne służb mundutowych mocą, racji swych przewagi pewnym być Wam wypada. Mała prośba więc do ludzi o wielkim sercu w rozdawaniu kaski cudzej. Ile to z własnego portfelika się dało potrzebującym w złotych polskich na przykład. Ewa pewnie w funtach poda. Serce szczere nie poskąpi. Przecież nie wypada aby taki bezduszny ktoś ze 100 tys. lub wyżej poborów płacił więcej na służbę zdrowia niż uduchowione istoty. Jedna uwaga. przy 7% składce na służbę zdrowia to jeden taki ze 100 tys. poborów bedzie odprowadzał składkę na pensję, którą uważacie dać lekarzowi. Z szacunkiem więc do ludzi, którzy opłacają Wam lekarzy. Sprawdzcie zresztą na jaka pensję lekarza waszej składki wystarczy. Do zoboczenia w czasach całkowicie prywatnej służby zdrowia. Ciekawe czym zajmą sie specjaliści od rozdawania pieniążków nie swoich, cudzych. Obcych trzeba będzie wtedy teleportować do roku 2007 maja rozgrzanego. Nikt by nie przypuszczał jak ważna to data.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.