Kultura i rozrywka

Laptop dla Elizy (Szczuczyn)

   Podsumowano wyniki kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" Fundacji "Trzeźwy Umysł" Stowarzyszenia Producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu pod patronatem Ministra Edukacji i Ministra Sportu.

  W gronie laureatów znalazła się Eliza Bzura z Publicznego Gimnazjum w Szczuczynie, która odebrała nagrodę - laptop podczas uroczystości finałowej w dniu 18 września b.r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

  W konkursie nagrody (gry komputerowe wraz z kalendarzem)otrzymali również uczniowie gimnazjum:  Aleksandra Sulimowicz, Maria Karwowska, Maciej Worosilak, Daria Trzonkowska,  Julia Śleszyńska, Justyna Sulewska, Magdalena Nerkowska. Nagrody zwycięzcom wręczyli członkowie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szczuczynie podczas posiedzenia komisji.

   Burmistrz Miasta Waldemar Szczesny otrzymał z rąk  Przewodniczącej Komisji - Krystyny Zdańkowskiej certyfikat  przyznany  Miastu Szczuczyn za aktywny udział w Ogólnopolskiej Kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" oraz wkład w tworzenie nowoczesnej profilaktyki.

 (Barbara Paszkowska)

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.