Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 3237 wyświetleń

Kurier przewożący migrantów zatrzymany

Do 8 lat pozbawiania wolności grozi 26-letniemu obywatelowi Łotwy. Mężczyzna został zatrzymany w Budzisku przez mundurowych z bydgoskiego oddziału prewencji. W samochodzie, którym jechał wiózł obywateli Syrii, którzy nielegalnie przekroczyli granicę.
 

 
Mundurowi z bydgoskiego oddziału prewencji pełniący służbę w powiecie suwalskim zatrzymali do kontroli volkswagena na łotewskich numerach rejestracyjnych. Okazało się, że za jego kierownicą siedział 26-letni obywatel Łotwy. Przewoził on 5 obywateli Syrii, którzy nielegalnie przekroczyli granicę polsko-litewską. Łotysz oraz osoby, które nielegalnie przebywały na terenie Polski zostały przekazane funkcjonariuszom Straży Granicznej. Za pomoc w nielegalnym przekroczeniu granicy grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 KMP Suwałki

Komentarze (8)

Z kąd wiadomo że to był kurier?


Przecież mogli kupić wizy za 5000 USD i spokojnie jechać do Niemiec.

Przeciez nie ksiądz z Dąbrowy Śląskiej. Kto inny jak nie tak zwany kurier przewozi migrantów ? Pomyśl zanim zadasz po raz kolejny głupio mądre pytanie bez sensu .

Widocznie nie mogli.

Wizy były pewnie legalnie kupione tylko przewoźnik był bez licencji. Zapamiętaj turysto zadbaj o komfort podróży od wyboru przewoźnika.

@Kazio placac za wize, pomylili sprzedawce i wyladowali na niewlasciwej ziemi

Firma która posredniczyła w sprzedaży wiz bierze również udział w przerzucie imigrantów do Białorusi.Poprostu przez Białoruś to tańsza opcja.Z zakupu wiz korzystali głównie szpiedzy oraz terroryści.

Wiadomo że nie ksiądz z Dąbrowy Śląskiej. Też nie jest powiedziane że to nie mógł być ksiądz z Łotwy.Myślenie nie boli piszesz bez sensu.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.