Sport

KS Ookami na prestiżowym Kokoro Cup 16

Tydzień po starcie w Kole zawodnicy KS Ookami wzięli udział w prestiżowym międzynarodowym turnieju Kokoro Cup Juniors. Turniej rozegrany był w formule dopuszczającej znacznie szerszy wachlarz technik nożnych, niż zazwyczaj.


Na matach z bardzo dobrej strony pokazały się Zuzia Jaczyńska, Aleksandra Dzięgielewska i Nikola Dąbrowska.
Zuzia stoczyła dwie walki pierwszą wygrywając przez wazari, drugą ustępując rywalce po silnych kopnięciach na strefę gedan (nogi).


Zacięty bój o wejście do finału stoczyła Ola - po 6 minutach walki kopnięciami frontalnymi wypracowała znaczną przewagę, jednak tuż przed zakończeniem walki dała się trafić na strefę jodan (głowa). 

Szczęścia w losowaniu nie miała Nikola. Już w pierwszej walce zmierzyła się ze znacznie cięższą zawodniczką i niestety nie udało się zniwelować przewagi fizycznej.


Instruktorką i opiekunem podczas turnieju była Agnieszka Dzięgielewska. Dzień przed juniorani w kategorii otwartej (bez podziału na kategorie wagowe) rywalizowali seniorzy. W roli sędziego podczas dwóch dni zmagań wystąpił Łukasz Lemieszko. 

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.