poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 12054 wyświetleń

Kronika policyjna 997


1. 11.03.2007 roku o godz. 1.20 na drodze 61 pomiędzy miejscowościami Guty - Popowo policjanci zatrzymali kierowcę samochodu osobowego m-ki Citroen, który kierował pojazdem pod wpływem alkoholu. Wynik badania stanu trzeźwości - 1.40 promila. Jak się okazało nietrzeźwy kierowca spowodował także kolizję drogową. Jadąc wężykiem zaczepił o inny pojazd, w którym oberwał lusterko.
 
2. 13.03.2007 roku około godz. 18.00 w Grajewie na ul. Kopernika właściciel zauważył uszkodzoną kłódkę na drzwiach garażu. W środku ujawnił 2 nieletnich, którzy penetrowali wnętrze pomieszczenia. O powyższym poinformował policjantów. Na szczęście nic nie zginęło.
 
3. 14.03.2007 roku o godz. 1.30 na ul. Zielonej w Grajewie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystkę.Wynik badania stanu trzeźwości to prawie 1.70 promila.
 
      Z poważaniem
Oficer Prasowy KPP Grajewo
mł. asp. Andrzej Łagodziński

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (10)

napewno prowadzila rower

ta pani rowerzystka wracała z imienin bożenki lub krystynki proszę jej darować ona więcej już tak nie zrobi bardzo proszę o łagodną karę

Czepianie się rowerzystów to już jest ingerowanie w swobody obywatelski. W Nowym Yorku rowerem można jeździć pod prąd na ulicach jednokierunkowych, przejeżdżać na czerwonym świetle, jeździć po chodnikach i policja nawet okiem nie mrugnie, a w Grajewie już roweru pod wpływem alkoholu nie mozna prowadzić. Policja zbyt dosłownie interpretuje przepisy drogowe w których owszem jest napisane ....kto pod wpływem alkoholu PROWADZI pojazd mechaniczny.... no ale żeby zaraz powadzenie roweru tak restrykcyjnie traktować.

Nie wiedziałem że stopień mł. aspiranta należy do korpusu oficerów.

czy my kobiety jestesmy gorsze od mezczyzn ......

Oficer prasowy to funkcja jaka sprawuje mł aspirant panie Tadeuszu, czyzby pan o tym nie wiedział? i wcale nie musi nalezeć do korpusu oficerów aby pełnić rolę oficera prasowego innym słowy rzecznika KPP.Pozdrawiam

do freeman: a jak tego gościa na rowerze ktos potrąci samochodem to co wteyd powiemy " gdzie policja " tak BRAWO POLICJA łAPAC WSZYSTKICH PIJAKóW!!!!!!!!!

ta rowerzystka ma 17 lat to chyba za wcześnie jak na swoje lata po pijaku chodzić nocami i jeszcze z rowerem to prawda przez taką osobę może być wypadek i kto wtedy będzie winien a gdzie jej rodzice !!! pewnie spokojnie spali a córka na balandze zero odpowiedzialności!!!!!

Do ja !
Przeanalizowałem struktury organizacyjne komend powiatowych i nie znalazłem tam ani funkcji , ani stanowiska oficer prasowy, a jedynie jako jedno z dodatkowych zadań zleconych przez przełożonych może byc funkcja rzecznika prasowego, podkreślam rzecznika, anie oficera panie ja. Zresztą w naszej komendzie mogą być różne cuda jak cywile pracują jako technicy kryminalistyki, czy też ponad rok czasu sprawowane są funkcje na zasadach pełnienia obowiązków, co jest niezgodne z prawem panie" oficerze prasowy", prostuję rzeczniku

obrońca to prawda co mówisz... ale jak cos wiecej na jej temat powiesz to małpa jestes co to cie obchodzi??? Mam na dzieje ze takie cos spotka równiez ciebie...
palant zero współczucia a chyba wiadomo ze czlowiek mlody to głupi... myslisz ze jestes madry a to gów... prawda

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.