poniedziałek, 26 lutego 2024

997

  • 2 komentarzy
  • 11748 wyświetleń

Kronika policyjna 997

1. Dobre wyczucie
Na jednej z ulic Grajewa w dniu 23.01.2007 roku, nasi policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu osobowego m-ki ROVER na warszawskich numerach rejestracyjnych. W trakcie sprawdzania pojazdu okazało się, że pojaz figuruje jako utracony w wyniku przestępstwa. Kradzież miała miejsce w Warszawie w 1999 roku. Pojazd został zatrzymany, a kierowca mieszkaniec Ełku będzie musiał wytłumaczyć jak wszedł w jego posiadanie.
2. W dniu 24.01.2007 roku zostaliśmy powiadomieni przez mieszkańca Grajewa z ulicy Ełckiej nr 5 o kradzieży z włamaniem do jego mieszkania. Podczas nieobecności domowników złodziej wybił szybę w oknie mieszkania, wszedł do jego wnętrza, a następnie wyniósł wieżę stereofoniczną. Osoby, które mogły widzieć to zdarzenie prosimy o informacje, także te anonimowe.
3. 25.01.2007 roku na drodze Szczuczyn-Wąsosz doszło do kolizji drogowej. Kierowca samochodu osobowego m-ki VW Passat mieszkaniec Grajewa jadąc z szybkością nie zapewniającą panowanie nad pojazdem uderzył w samochód m-ki Opel Vectra kierowany przez mieszkańca Wąsosza. Nikt nie doznał obrażeń. Sprawca kolizji ukarany mandatem karnym -300 zł.
Z poważaniem
Oficer Prasowy KPP Grajewo
mł. asp. Andrzej Łagodziński 

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (2)

rzadko jest trzezwy ale wtedy akurat byl

No tak,wyczucie pan policjant miał,tylko że....niestety,mylne:P .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.