piątek, 23 lutego 2024

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 11436 wyświetleń

Kronika policyjna 997

1. Kradzież z włamaniem
W miejscowości Rydzewo gm. Rajgród złodziej ukręcił kłódkę zabezpieczającą drzwi do budynku gospodarczego, kradnąc z jego wnętrza piłę spalinową Husqvarna, wiertarkę oraz szlifierkę do metalu. Pokrzywdzony oszacował straty na sumę 1000 złotych.
2. Nietrzeźwy kierujący
W miejscowości Rakowo gm. Szczuczyn policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu marki Renault. Kierowca znajdował się w stanie nietrzeźwym, wynik badania: 2,64 promila.
3. Potrącenie pieszej
19.12.2006r. o godz. 13.00 kierowca samochodu osobowego m - ki Peugot potrącił na przejściu dla pieszych kobietę. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Piłsudskiego. Kobieta została przewieziona do ZOZ w Grajewie, natomiast sprawca został ukarany mandatem karnym.
Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnych środków ostrożności w trakcie poruszania się po drogach naszego powiatu. Okres przedświąteczny oraz trudne warunki atmosferyczne powodują wzrost stłuczek i kolizji drogowych. Rośnie też lczba pieszych biorących udział w tego typu zdarzeniach. Bądźmy ostrożni - noga z gazu.
 
Z poważaniem
Oficer Prasowy KPP Grajewo
mł. asp. Andrzej Łagodziński

Komentarze (6)

ale wstyd ,co za baran jeżdzi po pijaku-tylko jakiś idiota z rakowa

pijcie pijcie...az wyschniecie,,,niech tylkoKononowicz dojdzie dowładzy toon wszystko zlikwiduje i alkochol tez...hehehe;)

gdybysta o wypadku na elckiej widzieli

To jest paranoja ,aby pijani kierowcy jezdzili po pijaku.

hmmm moim zdaniem tacy ludzie powinni miec dozywotnio zabrane prawo jazdy ... to jest debilizm ...

czemu oni piją a póżniej jeżdzą po pijaki to jest paranoja wstyd dla całej POLSKI

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.