środa, 28 lutego 2024

997

  • 5 komentarzy
  • 12773 wyświetleń

Kronika policyjna 997

Wybrane zdarzenia z terenu działań KPP Grajewo


 I.      W dniu 25 maja 2006 roku nieznani sprawcy dokonali kradzieży napowietrznej linii energetycznej o długości około 300 m  z trakcji elektrycznej PKP w pobliżu miejscowości Podlasek, powodując straty w kwocie 13600 zł


 APELUJEMU!!


Kradzież napowietrznych linii energetycznych może doprowadzić do licznych nieszczęść. W tym przypadku spowodował utrudnienia dla pasażerów. Luźno zwisające przewody zagrażają życiu i zdrowiu ludzi oraz zwierząt. Istnieje ponadto realne zagrożenie, że „zadomowiony” złodziej, czując się bezkarnie, może dokonywać włamań do domów w pobliskich miejscowościach.


Dlatego zwracamy się z prośbą o wszelkie informacje dotyczące kradzieży linii energetycznych oraz o osobach przebywających w ich pobliżu bez wyraźnej potrzeby, zwłaszcza w godzinach nocnych.


  II.      W dniu 31 maja 2006 roku dyspozytor pogotowia telefonicznie poinformował tut. komendę, iż w mieszkaniu przy ul. Strażackiej 16 – letni mieszkaniec Grajewa ma wbity nóż w plecy. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze ustalili, że chłopiec bawiąc się z młodszym bratem skoczył na wersalkę gdzie leżał nóż, który wbił mu się w plecy nie doznając poważnych obrażeń ciała. Policjanci sprawdzają czy w zdarzeniu nie brały udziału osoby trzecie.


 III.      W dniu 1 czerwca 2006 roku o godzinie 12:00 w miejscowości Kacprowo trzech nieznanych sprawców dokonało rozboju na mieszkańcu tej miejscowości. Napastnicy skradli pieniądze w kwocie 2000zł. Prosimy o wszelkie informacje w tej sprawie. Zapewnimy anonimowość.


 IV.      W dniu 3 czerwca na parkingu os. Południe nieznany sprawca dokonał uszkodzenia samochody Ford Transit malując maskę samochodu sprejem i tym samym powodując straty w kwocie 500zł. W tym samym dniu nieznany sprawca uszkodził przy ul. Ełckiej samochód marki Audi skacząc po jego dachu i powodując straty w kwocie 300zł.


 APELUJEMY!


Nie bądź obojętny na wybryki chuligańskie. Będąc świadkiem takiego zdarzenia poinformuj niezwłocznie  Policję.


 WSZYSTKIE INFORMACJE MOŻNA PRZEKAZYWAĆ ANONIMOWO POD NUMERAMI 997 ORAZ 272 22 22


 Oficer Prasowy KPP Grajewo


Dzisiaj tuż przed godziną 9 .00 na drodze między Rajgrodem, a Grajewem w miejscowości Bełda kierowca rolniczego ciągnika skręcając w lewo z drogi głównej wymusił pierwszeństwo przejazdu dla bmw. Kierowca auta chcąc uniknąć czołowego zderzenia z maszyną rolniczą zjechał na pobocze i uderzył w budynek gospodarczy. Traktorzysta nie zatrzymał się i pojechał dalej. Kierowca bmw oraz dwoje pasażerów trafiło do szpitala z ogólnymi potłuczeniami ciała. Sprawca wypadku porzucił ciągnik na polu i pieszo szedł kierunku wsi, w której mieszka. Kilkanaście minut później mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Okazał się nim 34 letni mieszkaniec powiatu grajewskiego. Funkcjonariusze sprawdzili alkomatem trzeźwość sprawcy wypadku. Badanie wykazało brawie 2.7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
 Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do lat 12.


sierż. Kamil Tomaszczuk
zespół  prasowy
Komendanta Wojewódzkiego Policji
w Białymstoku

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (5)

Nie badz obojetny . Po co to pisac bzdury, naszym panom w mundurkach i tak sie nie chce lapac wandali i chuliganow. Najlepiej to zaszyc sie w lesie pod grajewem i przeczekac dyzur.

pijaków za kółkiemna stryczek!!!

ta tragedia z tym nozem to ????

to te pierdolone piaski,po kazdej dyskotece jest mnóstwo powyginanych znaków i śmietniczek na jezdni a czasami w witrynach sklepowych,co wy kurwa robicie w sobote wieczorem kiedy
te debile wracają do domów ?wystarczy sie zaczaić ,ale pewnie się boicie.a potem chcecie podwyżek!

ten gościu który maiał nóż w plecach to mój kupel ze szkoły fanie się bawi z bratem nie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.