poniedziałek, 2 października 2023

997

  • 3 komentarzy
  • 12413 wyświetleń

Kronika policyjna 997

Wybrane zdarzenia z terenu działań KPP Grajewo:

 

1.  W nocy z 14 / 15 maja w Szczuczynie policjanci Posterunku zatrzymali mężczyznę, który znęcał się nad rodziną. Dowieziony do KPP Grajewo i przebadany na stan trzeźwości – wynik 1,88 promila – został zatrzymany. W dniu 17.05.2006 został odwieziony do Zakładu Leczniczego w Choroszczy na leczenie odwykowe. Ponadto został mu przedstawiony zarzut znęcania nad rodziną. Grozi to karą pozbawienia wolności od 3 m-cy do 5 lat.

2.  w dniu 15.05.2006 otrzymaliśmy zgłoszenie, że złodzieje włamali się do pomieszczeń firmy „Ekobud” na ul. Dwornej. Skradli z samochodu osobowego m-ki Ford Mondeno radioodtwarzacz i akumulator a drugi samochód m-ki lublin uszkodzili. Prosimy o informacje osoby, które mogły widzieć opisane zdarzenie. Zapewnimy anonimowość.

3.  w nocy z 15 / 16 maja w miejscowości Lipińskie gm. Grajewo do pomieszczenia mieszkalnego wkradł się nieznany mężczyzna, który usiłował wymusić od starszej kobiety pieniądze. Przestraszony krzykami kobiety uciekł. Prosimy mieszkańców tej miejscowości o wszelkie informacje w tej sprawie. Zapewniamy anonimowość.

 

Z poważaniem
Oficer Prasowy KPP Grajewo mł. asp. Andrzej Łagodziński
www.policja.e-grajewo.pl

 

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (3)

Co za Łach -sie wkradł do starszej kobiety...i strzaszyc ja jeszcze..zabił bym własnymi...;/;/...idiotyzm...

co za kraj nawet w domu niemozna być bespiecznym a co muwić na ulicy

musieli kiedyś go zgarnąc

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.