wtorek, 28 września 2021

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 10004 wyświetleń

Kronika policyjna 997

Wybrane zdarzenia z terenu działania KPP Grajewo w okresie czasu od 10 do 16 lutego 2006 roku.Kradzież dokumentów
10.02.2006 roku w przed wejściem do sklepu przy ul. 9 Pułku Strzelców Konnych nieznany dotychczas sprawca wykorzystując nieuwagę kobiety niosącej zakupy dokonał kradzieży portfela, w którym znajdowały się dowód osobisty oraz pieniądze w kwocie 100 zł. APELUJEMY!!!! do osób dokonujących zakupów o ostrożność gdyż złodzieje lubią miejsca gdzie występuje grupa osób zaabsorbowanych innymi czynnościami.


Zaginięcie osoby
W dniu 12.02.2006 roku mieszkanka miejscowości Popowo zgłosiła zaginięcie swego brata, który udał się na zabawę taneczną do lokalu rozrywkowego w Szczuczynie. W poszukiwaniach chłopca lat 18 brali udział: rodzina, policjanci, psy służbowe, strażacy z OSP w Szczuczynie i Wąsoszu oraz dyrekcja i uczniowie szkoły w Wojewodzinie. W poszukiwaniach brał tez udział mieszkaniec Boczek, który dysponował własnym ciągnikiem rolniczym dzięki któremu pojęto skuteczna akcję poszukiwawczą w terenie leśnym koło miejscowości Bzury. 14.02.2006 roku zostało odnalezione ciało 18 - latka. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż prawdopodobną przyczyną zgonu było wychłodzenie organizmu. Wszystkim biorącym udział w poszukiwaniach bardzo dziękujemy.


Potrącenie pieszej przez pociąg
W dniu 13.02.2006 roku około godziny 17:40 na szlaku kolejowym Ruda - Grajewo pociąg relacji Ełk - Białystok potrącił kobietę. Ze wstępnych ustaleń wynika iż kobieta znajdowała się zbyt blisko torów co spowodowało jej zachwianie a następnie uderzenie przez lokomotywę. Mieszkanka Grajewa lat 40 trafiła do Szpitala Ogólnego z obrażeniami głowy.


Komunikat : Uwaga internauto !


www.policja.e-grajewo.pl

Komentarze (5)

CO SKĄCZYŁY SIĘ JUŻ TEMATY!

nie ma to tamto strasznie duzo tych zdarzen bylo

Czy na e-grajewo nie ma o czym pisać ? Proszę przejechać się po ulicach Grajewa i popatrzeć stan techniczny nawierzchni , dlaczego nic się jeszcze nie robi - czy władze Grajewa nie obudziły się jeszcze ze snu zimowego

To stare wieśći -
to się w głowie nie mieśći.

Ludzie co jest???Te Grajewo to.. nieda sie tego opisać.Władze obudzcie sie!!! Wstyd kogoś z innego miasta zaprosić.Nie ma kina, pożądnej restauracji nawet na spacer nie ma gdzie sie przejść bo park pożądnie nie zrobiony.
ZRÓBCIE COŚ WRESZCIE!!!

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.