poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 11361 wyświetleń

Kronika policyjna 997

Wybrane zdarzenia z terenu działania KPP Grajewo w okresie czasu od 10 do 16 lutego 2006 roku.Kradzież dokumentów
10.02.2006 roku w przed wejściem do sklepu przy ul. 9 Pułku Strzelców Konnych nieznany dotychczas sprawca wykorzystując nieuwagę kobiety niosącej zakupy dokonał kradzieży portfela, w którym znajdowały się dowód osobisty oraz pieniądze w kwocie 100 zł. APELUJEMY!!!! do osób dokonujących zakupów o ostrożność gdyż złodzieje lubią miejsca gdzie występuje grupa osób zaabsorbowanych innymi czynnościami.


Zaginięcie osoby
W dniu 12.02.2006 roku mieszkanka miejscowości Popowo zgłosiła zaginięcie swego brata, który udał się na zabawę taneczną do lokalu rozrywkowego w Szczuczynie. W poszukiwaniach chłopca lat 18 brali udział: rodzina, policjanci, psy służbowe, strażacy z OSP w Szczuczynie i Wąsoszu oraz dyrekcja i uczniowie szkoły w Wojewodzinie. W poszukiwaniach brał tez udział mieszkaniec Boczek, który dysponował własnym ciągnikiem rolniczym dzięki któremu pojęto skuteczna akcję poszukiwawczą w terenie leśnym koło miejscowości Bzury. 14.02.2006 roku zostało odnalezione ciało 18 - latka. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż prawdopodobną przyczyną zgonu było wychłodzenie organizmu. Wszystkim biorącym udział w poszukiwaniach bardzo dziękujemy.


Potrącenie pieszej przez pociąg
W dniu 13.02.2006 roku około godziny 17:40 na szlaku kolejowym Ruda - Grajewo pociąg relacji Ełk - Białystok potrącił kobietę. Ze wstępnych ustaleń wynika iż kobieta znajdowała się zbyt blisko torów co spowodowało jej zachwianie a następnie uderzenie przez lokomotywę. Mieszkanka Grajewa lat 40 trafiła do Szpitala Ogólnego z obrażeniami głowy.


Komunikat : Uwaga internauto !


www.policja.e-grajewo.pl

poniedziałek, 4 grudnia 2023

Kondolencje mł. bryg. Andrzejowi Beczko

niedziela, 3 grudnia 2023

Kondolencje p. Leszkowi Laszczkowskiemu

Komentarze (5)

CO SKĄCZYŁY SIĘ JUŻ TEMATY!

nie ma to tamto strasznie duzo tych zdarzen bylo

Czy na e-grajewo nie ma o czym pisać ? Proszę przejechać się po ulicach Grajewa i popatrzeć stan techniczny nawierzchni , dlaczego nic się jeszcze nie robi - czy władze Grajewa nie obudziły się jeszcze ze snu zimowego

To stare wieśći -
to się w głowie nie mieśći.

Ludzie co jest???Te Grajewo to.. nieda sie tego opisać.Władze obudzcie sie!!! Wstyd kogoś z innego miasta zaprosić.Nie ma kina, pożądnej restauracji nawet na spacer nie ma gdzie sie przejść bo park pożądnie nie zrobiony.
ZRÓBCIE COŚ WRESZCIE!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.