997

  • 18 komentarzy
  • 13334 wyświetleń

Kronika policyjna 997

Wybrane zdarzenia z terenu działania KPP Grajewo w okresie czasu od 10 do 16 lutego 2006 roku.


Kradzież dokumentów
10.02.2006 roku w przed wejściem do sklepu przy ul. 9 Pułku Strzelców Konnych nieznany dotychczas sprawca wykorzystując nieuwagę kobiety niosącej zakupy dokonał kradzieży portfela, w którym znajdowały się dowód osobisty oraz pieniądze w kwocie 100 zł.
APELUJEMY!!!! do osób dokonujących zakupów o ostrożność gdyż złodzieje lubią miejsca gdzie występuje grupa osób zaabsorbowanych innymi czynnościami.


Zaginięcie osoby
W dniu 12.02.2006 roku mieszkanka miejscowości Popowo zgłosiła zaginięcie swego brata, który udał się na zabawę taneczną do lokalu rozrywkowego w Szczuczynie. W poszukiwaniach chłopca lat 18 brali udział: rodzina, policjanci, psy służbowe, strażacy z OSP w Szczuczynie i Wąsoszu oraz dyrekcja i uczniowie szkoły w Wojewodzinie. W poszukiwaniach brał tez udział mieszkaniec Boczek, który dysponował własnym ciągnikiem rolniczym dzięki któremu pojęto skuteczna akcję poszukiwawczą w terenie leśnym koło miejscowości Bzury. 14.02.2006 roku zostało odnalezione ciało 18 - latka. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż prawdopodobną przyczyną zgonu było wychłodzenie organizmu. Wszystkim biorącym udział w poszukiwaniach bardzo dziękujemy.


Potrącenie pieszej przez pociąg
W dniu 13.02.2006 roku około godziny 17:40 na szlaku kolejowym Ruda - Grajewo pociąg relacji Ełk - Białystok potrącił kobietę. Ze wstępnych ustaleń wynika iż kobieta znajdowała się zbyt blisko torów co spowodowało jej zachwianie a następnie uderzenie przez lokomotywę. Mieszkanka Grajewa lat 40 trafiła do Szpitala Ogólnego z obrażeniami głowy.


www.policja.e-grajewo.pl

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (18)

Na pociąg trzeba uwazać bo może zabić albo do kończa życia można zostać kaleko

pociag to w ogóle niebezpieczny jest

Trzeba chodzić gdzie trzeba a nie po torach :/

ja w swoim imieniu bardzo chciałabym podziękować dla człowieka który odnalazł daniela ...... a to dla niego [*] niech zostanie w naszej pamięci....

['] dla Daniela ... :(

szkoda chłopaka :( <*> a z ta kobieta to slyszalamm ze chciala popełnic samobojstwo

[*] dla Super kolegoo [*] oHHH Smutnoo mi:(;(;(:(

Danielu....na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.....[*] wyrazy żalu składam rodzinie. Ania - koleżanka Daniela..... :( bardzo mi przykro...

kurcze szkoda chłopaka[*]smutne to jest taki młody:(

Dla Daniela Z. :( <'> <*> ['] [*]

Dla Daniela spoczywaj w pokoju [*][*][*]
napewno będziemy o tobie pamietać!!![*] na zawsze w naszych sercach[*](*)(*)(*)

[*][*][*] dla Daniela..

[*][*][*][*]kutwa szkoda chłopaka choc go nie znam ale 18 lat to nie czas zeby umierać ludzie co sie dzieje na tym świecie??:(:(:([*][*][*]

daniel był spoko koleś znam go do dawna szkoda mi go bardzo.A dla jego dziewczyna była bardzo załamana po tym co usłyszała o danielu.Niech spoczywa w pokoju to dla nie go **<>**

jak trudno się z tym pogodzić..... :( Daniel był wspaniałym kolegą. i na zawsze pozostanie w naszych sercach i pamięci... pokój jego duszy (*)

...[*]...[*]... =((

ta kobieta ktora wpadla pod pociag takrze niedawno umarla...zal...[*]
wspolczuje rodzinie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.