wtorek, 28 maja 2024

997

  • 10 komentarzy
  • 12988 wyświetleń

Kronika policyjna 997

WYBRANE ZDARZENIA Z TERENU DZIAŁANIA KPP GRAJEWO


w czasie od 10.01.2006r. do 11.01.2006r.

1. Usiłowanie kradzieży z włamaniem
W dniu 10.01.2006 roku w Rajgrodzie na ul. Jaćwieckiej doszło do usiłowania kradzieży  z włamaniem. Sprawca wykorzystując fakt nieobecności domowników wyłamał drzwi od mieszkania aby dokonać kradzieży sieci rybackiej. Spotkał go jednak zawód, gdyż sieci nie znalazł. Został  w tym  samym dniu zatrzymany przez policjantów.

2. Kolizja  drogowa
W dniu 10.01.2006 roku w Grajewie na skrzyżowaniu ulic z sygnalizacją świetlną : Plac Niepodległości z Piłsudskiego kierująca samochodem osobowym  m-ki Fiat Seiciento w skutek nie ustąpienia pierwszeństwa pieszym uderzyła pojazdem w dwie kobiety przechodzące prawidłowo przez skrzyżowanie. Na szczęście kobiety odniosły tylko drobne obrażenia. Kierowcę ukarano mandatem karnym.


APELUJEMY  do kierowców o zachowanie szczególnych środków ostrożności z uwagi na panujące warunki atmosferyczne.


Przekazał : mł.asp. A.Łagodziński

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (10)

chlopy nie lepsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

baby do garow a nie za kierownice

a ja wam powiem tak te nasz skrzyzowanie jest tak poje... ze lepiej sie nie wypowiadac rodo by zrobili i spokoj by byl a teraz mamy hyh

ciągle dajecie mieszkancom do zrozumienia że zawsze brak pieniędzy na wszystko ostatnio obserwowałem że na oś. Południe widziałem 2 radiowozy stały na parkingu przez godziny koledzy gliniarze rozmawiali między sobo przez otwarte szyby a silniki pracowały kto płaci za to rozumiem ..co wy robicie chciecie żeby ludzie mieli załufanie do was to kpina ostatnio widziałe a więcej dowiedziałem się w EŁKU za pierwszymi światłami lerzał młody człowiek prawie zamarżnięty zgłosiła to kobieta na pogotowie nikt telefonu tam nie odebrał po wezwaniu polici przyjechali ale po 20 minutach ŻEBY to było Grajewo pomyślał bym że zajęci są staniem w krzakach bo tylko to w Grajewie umieją robić TAK PRACUJE POLICJA W POLSCE kto niewierzy proszę obejżeć SUPER WIZJER na TVN to było kilka mirsięcy temu REPORTARZ DO SCIĄGNIĘCIA z Suwałk na internecie

too moja kolezanka z drugoo zostaly potraconeee i maaa jedna noge w gipsie i tylko madat karny ;////

mam pytanie do komendanta dlaczego pana ludzie godzinami stoja na ul konopskiej na placu pomocy drogowej zamiast patrolowac ulice ??

Każdemu może się zdarzyć coś takiego,czy to babie, czy chlopu. Przecież to okres zimy, więc należy współczuc tej Kierowczyni > Mieszaknaka Grajewa, przechodząca tuż po wydarzeniu.

tak kazdemu moze sie zdarzyc oczywiscie wcale slisko nie było jakby jechala ta baba przepisowo to by było dobrze i by nikomu nie zwalila jednej jedynaj 18 w zyciu jednej z dziewczyn Współczuje Ci N****** niech ta baba wiecej nie wsiada za kółko kto jej dał prawko ;/;/;/ kurde jak patrze jak baby jeżdza to sie sama zastanawiam czy prawko zrobić ;/

baby to sie nadajo ale na smar do czolgu a nie na polskie drogi !!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.