poniedziałek, 4 grudnia 2023

997

  • 3 komentarzy
  • 11947 wyświetleń

Kronika policyjna 997

WYBRANE ZDARZENIA Z TERENU DZIAŁANIA KPP GRAJEWO od 15.09 do 19.09.2005r.

1. Nietrzeźwy kierujący:
W Grajewie na ul. Wojska Polskiego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej, kierującego samochodem osobowym m-ki VW Golf. Użyty alkomat wykazał, że kierowca znajduje się w stanie nietrzeźwym. Wynik badania 2.40 promila.

2. Wypadek drogowy:
W miejscowości Niećkowo gm. Szczuczyn doszło do wypadku drogowego. Kierujący skuterem mieszkaniec Niećkowa lat 16 zjechał na lewy pas ruchu i na zakręcie drogi zderzył się z samochodem m-ki Polonez. W wyniku zdarzenia młody mężczyzna doznał obrażeń kręgosłupa i złamania lewej ręki. Został umieszczony w szpitalu w Grajewie.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zdjęcie nogi z gazu. Zbliża się jesień warunki atmosferyczne są zmienne, trzeba zachować szczególną uwagę i ostrożność .

3. Kradzież mienia:
W Grajewie na os. Centrum w bloku nr 12 w jednym z mieszkań zaistniała kradzież portfela z pieniędzmi w kwocie 500zł. Złodziej wykorzystał fakt otwartego mieszkania i nie uwagę domowników. Sąsiadów prosimy o pomoc w ustaleniu osób które mogły dokonać kradzieży.

4.Nietrzeźwy kierujący:
W Radziłowie na ul. Karwowskiej policjanci zatrzymali rowerzystę który jechał środkiem jezdni. Badanie stanu trzeźwości wykazało 2.75 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

5. Usiłowanie włamań do samochodów:
W nocy z 18 na 19.09.2005 roku na os. Południe miały miejsce próby kradzieży samochodów osobowych. Zdarzenia miały miejsce przy blokach nr 13, 15 i przy bloku nr 52. Dotychczas nie wiemy czy były to próby kradzieży samochodów czy też wybryki chuligańskie polegające na niszczeniu mienia.

Zwracamy się z prośba do mieszkańców o przekazywanie informacji mogących przyczynić się do ustalenia sprawców. Zapewniamy pełną anonimowość.

mł.asp. Andrzej Łagodziński KPP Grajewo
www.policja.e-grajewo.pl
środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (3)

ach te grajewskie bandziory????

moim zdaniem jest too najciekawsza pozycja
na POOlicyjnej stroncee - więcej takich komentarzyy ! O!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.