piątek, 21 czerwca 2024

997

  • 2 komentarzy
  • 11488 wyświetleń

Kronika policyjna 997

WYBRANE ZDARZENIA Z TERENU DZIAŁANIA KPP GRAJEWO od 10-16.08.2005r.

1.Kradzież mienia.
W miejscowości Czarnówek gm. Szczuczyn nieznany sprawca z prywatnej posesji dokonał kradzieży pompy ssącej z beczkowozu oraz wałka przekaźnika mocy. Łączna wartość strat 3000 zł.

2.Nietrzeźwy kierujący.
W Rajgrodzie na ul. Warszawskiej zatrzymano do kontroli drogowej samochód marki Lublin którego kierujący znajdował się w stanie nietrzeźwym. Wyniki badania to 2.30 i 2.37 promila. Zatrzymano prawo jazdy kat. B, C.

3.Pobicie.
W Grajewie na os.Centrum dwóch sprawców pobiło młodego mężczyznę. W skutek pobicia doznał on obrażeń twarzy i głowy. Sprawcy zostali ustaleni.

4.Rozbój.
Mieszkaniec Bielsko Białej powiadomił telefonicznie, że przebywając w lokalu rozrywkowym w miejscowości Sikora został pobity przez dwóch nieznanych mu mężczyzn, którzy po obezwładnieniu go dokonali kradzieży pieniędzy i telefonu komórkowego. Następnie oddalili się w nieznanym kierunku. Zwracamy się z prośbą do uczestników zabawy będących świadkami zdarzenia o udzielanie anonimowych informacji dotyczących sprawców rozboju.

5.Kradzież z włamaniem do samochodu.
W Grajewie przy ul. Wojska Polskiego na parkingu w pobliżu kościoła nieustalony sprawca wybił boczną szybę w samochodzie marki Fiat Punto, a następnie z jego wnętrza dokonał kradzieży radioodtwarzacza samochodowego marki JVC wartości 1000zł.

mł.asp. A. Łagodziński KPP Grajewo
www.policja.e-grajewo.plśroda, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (2)

prosze pokazywac zdjecia pijanych kierowow jeszcze

sie nie zostawia radia w aucie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.