997

Kronika policyjna 997

WYBRANE ZDARZENIA Z TERENU DZIAŁANIA KPP GRAJEWO
w okresie czasu od 21.02.2005r. do 27.02.2005r.


1. Posiadanie narkotyków
W dniu 21.02.2005r. w Grajewie zatrzymano mieszkańca Grajewa, który posiadał narkotyki w postaci białego proszku, prawdopodobnie amfetaminy o wadze ok. 10 gr i marihuany o wadze ok. 4 gr oraz innych

2. Wybuch pieca CO
W dniu 22. 02.2005r. w miejscowości Ciszewo w budynku mieszkalnym w wyniku nieuwagi doszło do wybuchu pieca centralnego ogrzewania i poparzenia obsługującego ten piec. Mężczyzna z poparzeniami głowy, klatki piersiowej oraz rąk przebywa w Szpitalu Miejskim w Grajewie.

3. Pobicie nieletniego
W dniu 24.02.2005r. mieszkaniec Grajewa poinformował tut. KPP iż w dniu 14.02.2005r. na terenie szkoły został pobity nieletni w wyniku czego doznał złamania kości policzkowej i zasinienia obu oczodołów. Sprawcą pobicia był inny nieletni uczeń tej samej szkoły.


4. Zniszczenie mienia
W dniu 24.02.2005r. pracownik PKP poinformował o zbiciu szyb i uszkodzenia tarcz w zegarze na peronie dworca PKP o wartości 580,00 zł przez nieznanego sprawcę.

Ponadto odnotowano 4 kolizje drogowe, gdzie kierujący pojazdami mechanicznymi nie zastosowali szczególnych środków ostrożności w związku z panującymi trudnymi warunkami atmosferycznymi w wyniku czego doszło do kolizji.
Policjanci KPP Grajewo ujawnili i zatrzymali także 3 nietrzeźwych kierujących

Apelujemy do mieszkańców naszego powiatu o zachowanie szczególnych środków ostrożności w trakcie poruszania się ulicami naszych miast i miejscowości z uwagi na panujące trudne warunki atmosferyczne co powoduje dużą ilość zdarzeń drogowych. Ponadto odnotowano także kolizje drogowe w związku z niedostosowaniem prędkości pojazdu do panujących trudnych warunków atmosferycznych . Apelujemy o ostrożność i rozwagę.

Szanowni mieszkańcy powiatu grajewskiego!
Z uwagi na panujące warunki atmosferyczne, niską temperaturę apelujemy o pomoc osobom szczególnie narażonym w tym trudnym okresie – osoby samotne, nieporadne, bezdomne – przebywające w najbliższym otoczeniu. Okazana pomoc i poinformowanie Policji o takiej osobie może uchronić ja przed najgorszym.


www.policja.e-grajewo.pl

środa, 3 czerwca 2020

Konkurs fotograficzny

niedziela, 20 sierpnia 2017

Kino pod chmurką!

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.