niedziela, 1 października 2023

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 14565 wyświetleń

Kronika policyjna

Komenda Powiatowa Policji w Grajewie informuje o wybranych zdarzeniach mających miejsce na terenie jej działania w czasie 16.08 – 23.08.2004 roku

- W dniu 19.08. 2004 r. o godz. 11.25 dyż. KPP Grajewo został poinformowany telefonicznie przez mieszkańca wsi Kapice o tym, że dwie kobiety narodowości cygańskiej wykorzystując jego nieuwagę prawdopodobnie przy współpracy mężczyzny po wyłamaniu szafy ubraniowej w jego mieszkaniu dokonały kradzieży pieniędzy i złotej biżuterii ogólnej wartości 6560 złotych.
Sprawę prowadzą f – sze KPP Grajewo.

W imieniu dzielnicowego mł.asp. Radosława Milewskiego zwracamy się z apelem do mieszkańców gminy o zwiększenie uwagi na domostwa swoich sąsiadów celem zapobiegnięcia podobnym zdarzeniom.

- Dnia 20.08.2004r. do KPP Grajewo zgłosiła się mieszkanka Grajewa, która poinformowała, iż stała się ofiarą przestępstwa przywłaszczenia mienia. Posiadając pieniądze na kupno samochodu przekazała je znanemu mężczyźnie, który następnie ukrył je, a pokrzywdzonej oświadczył, iż nie wie co się stało z tymi pieniędzmi. Mężczyzna ten w chwili obecnej ukrywa się.

Korzystając ze sposobności apelujemy do mieszkańców Grajewa i powiatu nie bądźmy łatwowierni, starajmy się przy każdej transakcji związanej z obrotem pieniędzmi zabezpieczyć się tak , aby nie stać się ofiarą przestępstwa.

W dniach 16 – 20.08 2004r. policjanci KPP Grajewo przeprowadzili 62 interwencje policyjne, ilość ich ciągle rośnie. Duża liczba interwencji dotyczyła zdarzeń z udziałem kierujących i utrudnieniami w ruchu drogowym na trasie 61.


- W nocy z 20/21.08.2004 roku w pobliżu wsi Świdry Awissa koło Szczuczyna n/n sprawca dokonał kradzieży pozostawionego na polu rozrzutnika obornika wartości 4000 złotych na szkodę mieszkańca wsi. Sprawę prowadza policjanci PP Szczuczyn.

- W dniu 22.08.2004 roku około godz.3.30 na odcinku trasy nr 61 pomiędzy Toczyłowem a Grajewem kierujący samochodem osobowym m-ki „Alfa Romeo” podczas wykonywania manewru wyprzedzania dotychczas nieustalonej m-ki pojazdu zjechał na prawe pobocze drogi a następnie uderzył w nasyp pobliskiego rowu na skutek czego jeden z pasażerów poniósł śmierć na miejscu, a pozostali pasażerowie i kierowca doznali ogólnych potłuczeń i złamań. Od kierującego, denata i pozostałych pasażerów pobrano krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających. Sprawcy wypadku przedstawiono zarzut naruszenia zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Sprawę prowadzą policjanci KPP Grajewo.

- W okresie od 20.08 do 22.08.04r. n/n sprawcy dokonali zniszczenia czterech ceglanych kominów w budynku Zespołu Szkół Zawodowych im. 9 PSK. Cegły zostały porozrzucane na dachu pomieszczeń oraz po placu okalającym budynki. Wartość strat powstała w wyniku chuligańskiego działania sprawców to 1000 złotych . Sprawę prowadzą policjanci KPP Grajewo.

W imieniu dzielnicowego sierż. sztab. Grzegorza Kosińskiego prosimy mieszkańców osiedla o informacje o sprawcach zniszczenia mienia, gdyż jest to problem wszystkich mieszkańców, a zniszczone mienie należy do Szkoły.

tel. kontaktowe: 2730251,2730253,997,112

KPP G-wo dla e-Grajewo.pl

niedziela, 1 października 2023

Ulica Wilczewo - pożar budynku!

Komentarze (4)

w życiu bym tu nie whodziła, gdyby nie te rysunki-gratulacje, to trochę ryzykowne, ale trzeba jakoś odragować, nie...:)

Czy istnieje narodowość "cygańska"???

może policja zainteresuje się piciem piwa pod sklepami szcsgólnie na osiedlu południe nieopodal szkoły nr 4,panowie nietylko piją dużo też bluzgają.

Niedawno szkoła była budowana, a już ją burzą (zaczynają od kominów). No to teraz nie pozostaje nic innego, tylko odbudować ją w czynie społecznym. Tak więc wszyscy (włącznie z Ciałem Pedagogicznym) do roboty, bo 1 września tuż, tuż...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.