Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 10446 wyświetleń

Kronika 998

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie informuje, że w dniach 08.12.2008 r. – 14.12.2008 r. na terenie powiatu grajewskiego zanotowano 10 zdarzeń, w tym 2 pożary,  7 miejscowych zagrożeń oraz 1 alarm fałszywy. Ogółem od początku roku zanotowano 741 zdarzeń, w tym 157 pożarów,  577 miejscowych zagrożeń oraz 7 alarmów fałszywych. Ogólna ilość  osób poszkodowanych w zdarzeniach to 117 osób, w tym  7 ofiar śmiertelnych.

W dniu 10.12.2008 r. o godz. 16.38 Powiatowe Stanowisko Kierowania w Grajewie otrzymało zgłoszenie, że na Trasie Ruda- Ciemnoszyje samochód Mercedes Sprinter uderzył w łosia, który nagle wtargnął na jezdnię. W wyniku wypadku nikt z podróżujących nie odniósł obrażeń ciała a ucierpiało zwierzę. W działaniach ratowniczych udział brał jeden zastęp PSP.

W dniu 11.12.2008r o godz. 16.10 w Grajewie na skrzyżowaniu ulic Ełcka-Dworna, zderzyły się dwa samochody osobowe.  W wyniku zderzenia nikt nie doznał obrażeń ciała. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz neutralizacji rozlanego oleju i jego usunięcia. W działaniach ratowniczych udział brał jeden zastęp PSP.

W dniu 13.12.2008r o godz. 22.38  na Trasie Ruda-Ciemnoszyje kierowca samochodu osobowego marki Renault Clio gwałtownie hamując przed wbiegającym na jezdnię łosiem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. W wyniku wypadku nikt z podróżujących samochodem nie doznał obrażeń ciała. W działaniach ratowniczych udział brał jeden zastęp PSP.

         
                           Rzecznik prasowy  KP PSP Grajewo
                                    mł. bryg. Andrzej Jabłoński                                          

Komentarze (2)

el piękny łoś

sorry -ale jak łoś zobaczył tego misia joggi na masce -to od razu się rzucił do ziomka swego... (tzw czarny humor ale dobrze że nic sie nie stało ;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.