Wiadomości

Kronika 998

          Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie informuje, że w dniach 03.09.2007 r. – 09.09.2007 r. odnotowano 13 zdarzeń, w tym 3 pożary i 10 miejscowych zagrożeń. Ogółem od początku roku zanotowano 670 zdarzeń, w tym: 164  pożary, 503 miejscowe zagrożenia oraz 3 alarmy fałszywe.

          W dniu 03.09.2007r. o godzinie 11.01 w Grajewie na ulicy W. Polskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba z ogólnymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Grajewie. W działaniach ratowniczych udział brał jeden zastęp PSP.
 
          W dniu 04.09.2007 r. o godzinie 11.13  PSK w Grajewie odebrało zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego na trasie Grajewo – Ciemnoszyje. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że samochód leży na dachu w przydrożnym rowie, a dwóm poszkodowanym osobom znajdującym się na zewnątrz pojazdu pomocy udziela personel pogotowia, przybyły na miejsce na chwilę przed przybyciem zastępu PSP. W działaniach ratowniczych udział brał jeden zastęp PSP.
 
          W dniu 06.09.2007r. o godzinie 15.40  PSK w Grajewie otrzymało informację o podejrzeniu zasłabnięcia mężczyzny w mieszkaniu. Po przybyciu na miejsce strażacy uzyskali informację od współlokatorki mieszkania, że drzwi wejściowe do mieszkania (czwarte piętro) są zamknięte, a w środku prawdopodobnie znajduje się mężczyzna, który nie daje znaku życia od kilku dni. Pod nadzorem Policji strażacy wyważyli drzwi wejściowe. Okazało się, że na łóżku leży mężczyzna, w stanie widocznego osłabienia. Został on zabrany przez pogotowie do szpitala w Grajewie. W działaniach ratowniczych udział brał jeden zastęp PSP.

          Poza tym w wyżej wymienionym okresie strażacy interweniowali przy zdarzeniach związanych z usuwaniem gniazd niebezpiecznych owadów z budynków mieszkalnych i innych obiektów, usuwaniem nadłamanych konarów drzew oraz przy innych miejscowych zagrożeniach. 
Rzecznik Prasowy KP PSP Grajewo
mł. bryg. mgr inż. Andrzej Jabłoński

foto e-Grajewo.pl

wtorek, 6 czerwca 2023

TEAM 4 - dwa kółka i kolejka

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Kondolencje p. Wiolecie Zielińskiej

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.