sobota, 13 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 11986 wyświetleń

Kronika 998

          Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie informuje, że w dniach 30.07.2007 r. – 05.08.2007 r. odnotowano 20 zdarzeń, w tym 3 pożary i 17 miejscowych zagrożeń.
          Ogółem od początku roku zanotowano 530 zdarzeń, w tym: 147  pożarów, 380 miejscowych zagrożeń oraz 3 alarmy fałszywe.

          W dniu 02.08.2007r. o godzinie 22.42 w miejscowości Koszarówka gmina Grajewo na drodze krajowej nr 65 samochód osobowy marki Chrysler Stratus zjechał na pobocze drogi i uderzył w tablicę reklamową na stacji paliw. W wyniku zderzenia jedna osoba odniosła obrażenia i została zabrana przez personel karetki pogotowia do szpitala. W działaniach udział brał jeden zastęp PSP, Pogotowie Ratunkowe, Policja i pomoc drogowa.
           W dniu 04.08.2007 r. o godzinie 13.42 Powiatowe Stanowisko Kierowania w Grajewie otrzymało zgłoszenie o zaginięciu 8 letniego dziecka zamieszkałego w miejscowości Kozłówka gmina Rajgród. Do poszukiwań zadysponowano trzy zastępy OSP i jeden zastęp PSP. W działaniach udział brały także Policja i Służby Leśne. W wyniku podjętych działań dziecko zostało odnalezione i odwiezione do domu.
           W dniu 04.08.2007 r. o godzinie 23.23 w miejscowości Toczyłowo gmina Grajewo doszło do wypadku samochodu osobowego marki Audi 80, który zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku powstałego zderzenia nikt nie odniósł obrażeń ciała. W działaniach udział brał jeden zastęp PSP, Policja i pomoc drogowa.

          Poza tym w wyżej wymienionym okresie strażacy interweniowali przy zdarzeniach związanych z usuwaniem gniazd niebezpiecznych owadów z budynków mieszkalnych oraz innych nietypowych obiektów takich jak np. maszyny rolnicze, kominy budynków itp. a także usuwaniem złamanych konarów drzew z dróg. 
        

Rzecznik Prasowy KP PSP Grajewo
mł. bryg. mgr inż. Andrzej Jabłoński

Komentarze (3)

do garnka to 2 zastepy jadą a poszukiwac dziecko tylko 1 !

zauważ chłopcze, że do poszukiwania dziecka wyjechały poza PSP również trzy jednostki OSP

czym wieksza liczba szukających tym skutecznosc lepsza. logiczne chyba MIKI

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.