Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 11958 wyświetleń

Kronika 998

       Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie informuje, że w dniach 14.05.2007 r. – 20.05.2007 r. odnotowano 13 zdarzeń, w tym 3 pożary oraz 10 miejscowych zagrożeń.
   Ogółem od początku roku zanotowano 291 zdarzeń, w tym: 97  pożarów, 193 miejscowe zagrożenia oraz 1 alarm fałszywy.

 W dniu 16.05.2007 r. o godzinie 1028 Powiatowe Stanowisko Kierowania PSP w Grajewie otrzymało informację o wypadku drogowym na trasie Obrytki – Stawiane (droga krajowa Nr 61). W wyniku zderzenia samochodu osobowego Toyota Corolla z samochodem ciężarowym MAN jedna osoba została ranna i przewieziona do Szpitala Ogólnego w Grajewie. W działaniach ratowniczych udział brały: jeden zastęp PSP oraz jeden zastęp OSP KSRG Szczuczyn.
 W dniu  18.05.2007 r. o godzinie 1002 w Grajewie na ul. Kopernika samochód osobowy Volkswagen Polo zderzył się z samochodem ciężarowym VOLVO. W wyniku zdarzenia nikt      z podróżujących nie odniósł obrażeń. W działaniach ratowniczych polegających na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usuwaniu substancji chemicznych z jezdni brał udział zastęp ratownictwa technicznego PSP.
 W dniu 19.05.2007 r.  o godzinie 830 dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania PSP   w Grajewie otrzymał informację o zerwanej napowietrznej linii energetycznej średniego napięcia i  powstałym w wyniku iskrzenia pożarze trawy. W działaniach polegających na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu pożaru uczestniczył jeden zastęp PSP oraz Pogotowie Energetyczne.
 
 Poza tym w wyżej wymienionym okresie strażacy kilka razy wyjeżdżali do usuwania powalonych drzew na drogi oraz pożarów śmietników.
        

        Rzecznik Prasowy KP PSP Grajewo
        mł. bryg. mgr inż. Andrzej Jabłoński

Komentarze (3)

... a gdzie zdjęcia?

a co dzisiaj ok godziny 19.00 dzialo sie za blokiem nr 64 na Poludniu? przyjechalo dwoch strazakow w skafandrach i zaczeli traktowac glebe gasnicami potem cos ladowali do wora. a na koniec jeszcze miotla jakies biale cos do zielonego woreczka wrzucali. gniazdo szerszeni?

niema zdjęć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.