środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 12357 wyświetleń

Kronika 998

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie informuje, że w dniach 05.02.2007 r. do dnia 12.02.2007 r. odnotowano 9 miejscowych zagrożeń, 3 pożary oraz 1 alarm fałszywy.  Ogółem od początku roku wystąpiło 49 zdarzeń, w tym: 14 pożarów, 34 miejscowych zagrożeń oraz 1 alarm fałszywy.

CHARAKTERYSTYCZNE   ZDARZENIA

W dniu 07.02.2007 r. o godz. 16.08  w miejscowości Ciszewo gm . Rajgród powstał pożar murowanego budynku inwentarskiego. Działania straży polegały na podaniu 2 prądów wody w natarciu na palący się budynek oraz jednego prądu w obronie drewnianego budynku mieszkalnego. Ze względu na późną porę prowadzonych działań na terenie akcji używano sprzętu oświetleniowego.  W akcji ratowniczej udział brały 2 zastępy JRG PSP oraz 1 OSP z KSRG z gm. Rajgród.

W dniu 08.02.2007 r. o godz. 15.18 w Grajewie na ul. Koszarowej doszło do wypadku samochodu osobowego marki Opel Astra. W wyniku zdarzenia 3 osoby zostały ranne, w tym dwoje dzieci. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu przewodów z akumulatorów oraz usunięciu uszkodzonego pojazdu z ulicy. W akcji ratowniczej udział brał 1 zastępy PSP, policja, pogotowie ratunkowe oraz pomoc drogowa. 

W dniu 09.02.2007 r. o godz. 9.25 w Grajewie na ul. Magazynowej powstał pożar magazynu  z używanymi częściami samochodowymi. Działania straży polegały na podaniu prądów wodnych na palące się materiały w magazynie, a następnie na oddymieniu i przewietrzeniu pomieszczenia  W akcji  brał udział 1 zastęp JRG PSP.
  Ponadto strażacy uczestniczyli w kilku akcjach związanych z pompowaniem wody z piwnic oraz zdarzeniach powstałych w wyniku niekorzystnych warunków pogodowych.
                                                              
                                           
       Rzecznik prasowy KP PSP
       mł. bryg.  Andrzej Jabłoński

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (8)

Ale ściema. Zastanawiam się skąd e-Grajewo ma tak nierzetelne inormacje. Osobiście znam uczestników wypadku (ul. Koszarowa - Opel Astra) i zapeniam, że nikt nie ucierpiał nawet jednego zadrapania. Dzieciaki czują sie świetnie. Jedyne co ucierpaiało to samochów ale go tez się wyklepie :-).

Sam wywołał pożar !!! a potem na 100% będzie chciał odszkodowanie na koszt pracowników --- nie znacie K. ----
!!! czyżby się palił tam sam metal ... czyżby się właściciel chciał o ooo ?????ODSZKODFOWANIE -- prosimy o dokładną weryfikację oraz dokładne roszczenia w tym kierunku na ten temat ... PROSIMY O KONKRETNE ---BHP oraz policji ,,,!!!! czekamy na recenzje !!! ????

komentarz do wypadku na koszarowej

zapewniam że nikt nie został ranny zero siniaków i zadrapań, a mam bardzo rzetelne informacje bo jestem spokrewniona z uczestnikami zdarzenia (a dzięki takim informacjom rodzą sie plotki i ludzie mają wypaczone pojęcie o większości zdarzeń)

To chyba jakis niedoświadczony kierowca jechał aby tak zniszczyc samochód i dodam nieodpowiedzialny skoro tam były dzieci. Jedno to podobno noworodek być może tak tylko ludzie mówią aby dodać pikanterii temu zdarzeniu. STOP piratom na drogach!!!

ACH CI NIEDZIELNI KIEROWCY.

Ale kierowca hahahaha drugi Kubica nam się kroi!!

Ale ten samochód ładny od spodu chyab nowy albo wzorowy właściciel. Tak poważnie apeluję o rozsądek i uwagę na drogach.

DO NAWIEDZONEGO AUTOSAN . FIRMA NIE JEST UBEZPIECZONA , WIĘC TRUDNO WYSTĘPOWAĆ O ROSZCZENIA . ZADYMIENIE POWSTAŁO W WYNIKU NIEOSTROŻNOŚCI JEDNEGO Z PRACOWNIKÓW.ZBYT DŁUGA DESKA WYSTAWAŁA Z PIECA I PO PEWNYM CZASIE WYPADŁA Z PIECA . PRACOWNIK NIE USŁYSZAŁ ODE MNIE PRZYKREGO SŁOWA . WYSTARCZY , ŻE MI ZROBIŁO SIĘ GŁUPIO. POZDRAWIAM FORUMOWICZÓW .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.