środa, 21 lutego 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 12015 wyświetleń

Kronika 998

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie informuje, że w dniach 09.10.2006 r. - 16.10.2006 r. odnotowano 6 zdarzeń , w tym  6 miejscowych zagrożeń, pożarów nie zanotowano.

Ogółem od początku roku wystąpiło 654 zdarzeń, w tym: 234 pożary, 416 miejscowych zagrożeń i 4 alarmy fałszywe.

W dniu 10.10.2006 r. o godzinie 13.14 w Grajewie na ul. Przemysłowej miało miejsce zderzenie dwóch samochodów osobowych marki Fiat Seicento i Opel Astra. W wyniku zdarzenia lekkich obrażeń ciała doznała jedna osoba, która została zabrana przez karetkę pogotowia do szpitala. W działaniach ratowniczych udział brały jeden zastęp PSP.

W dniu 13.10.2006 r. o godzinie 5.53  na trasie Szczuczyn - Obrytki (trasa 61) miał miejsce wypadek drogowy, w którym zderzył się samochód osobowy marki Renault Clio z ciągnikiem rolniczym Ursus. W wyniku zdarzenia ranne zostały 3 osoby - kierowca ciągnika oraz pasażerowie samochodu osobowego, które personel karetki pogotowia zabrał doszpitalaW działaniach ratowniczych udział brały dwa zastępy PSP i jeden zastęp OSP Szczuczyn.   

Komendant Powiatowy PSP
st.kpt. Andrzej Sobolewski

środa, 21 lutego 2024

Rodzina śp. Jana Ajdyn dziękuje

środa, 21 lutego 2024

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (5)

No no dobre te clio:D:D ciagnik rozpoławia to git !!!ajajajjjj co to sie dzieje ludzie zwolnijcie!!!!!!!!!!!

ja nie wiem czemu tak się wszystkim spieszy zwolnijcie!!!

ej zwolnijcie wypadki za wypadkami co sie dzieje?!

Zwalnianie jak zwalnianie...ale dam rekę uciąć, ze przynajmniej jeden raz kazdy z nas mial nieprzyjemnosc spotkac na drodze nieoswietlony traktor etc. Nie mowie ze tak bylo w tym przypadku, ale bardzo czesto rolnicy nie kieruja sie zdrowym rozsadkiem. Traktory z nieoswietlonymi naczepami, z niebezpiecznie przewozonymi ladunkami. Kombajn ktory zajmuje caly pas, a jadac w nocy widzimy z przeciwka swiecacy jeden punkt...to jest poprostu straszne. Nie mowiac juz o zderzeniu czolowym z takim kolosem, ktory bez zlozonego osprzetu ma zakaz poruszania sie po drodze...ale wszysscy to lekcewaza. Pozdrawiam

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.