poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 16 komentarzy
  • 12229 wyświetleń

Kronika 998

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie informuje, że w dniach 13.06.2006r - 14.06.2006r odnotowano 10 zdarzeń, w tym 3 pożary i 7 miejscowych zagrożeń.

W dniu 14.06.2006r o godzinie 12.02 w miejscowości Szczuczyn  ul. Sportowa zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku zderzenia jedna osoba została ranna. W działaniach ratowniczych udział brał 1 zastęp PSP i 1 OSP.


W dniu 14.06.2006r o godzinie 15.41 w Grajewie ul. Ełcka miał miejsce pożar poddasza w budynku mieszkalnym jednorodzinnym. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej W akcji ratowniczej udział brały 4 zastępy PSP. Straty w wyniku pożaru oszacowano na ok. 15tys.zł. a uratowane mienie na ok. 100tys.

Odnotowano również 4 wyjazdy do zdarzeń związanych z usuwaniem os i pszczół z budynków.

Komendant Powiatowy PSP w Grajewie
st. kpt. Andrzej SobolewskiAkcja ratunkowa -  (wejdź) foto e-Grajewo.pl


Foto poniżej - dzięki uprzejmości www.fotocentrum.e-grajewo.pl

Komentarze (16)

Patrząc na tych ludzi gapiących sie na pozar naszła mnie myśl ze moze lepiej byłoby umiescic info o pozarze nie w rubryce "Wiadomości z regionu", a w "Kultura i rozrywka"... :P

...a gdzie byla Straz Pozarna?

ja tak powiem ze staz pozarna jest niezawodna jest najlepsza jaka moze byc poniewaz wmiare szybko ugasili a na dodatek przyjechali w ciagu 3 minut

straz byla z drugiej strony od ulicy

bardzo dobrze tylko szkoda ze te wszystkie sztyble sie nie popalili bylby chociaz spokoj w grajewie

Byam tam i widziaam te tulmy ludzi gapiących się. A wlaściwie przechodziam elcką jak wracalam z pracy. Niektórzy stali tak blisko, że utrudniali pracę strażakom. I to nie byly jakies tam dzieciaki ale dorośli ludzie. To dopiero tupet i brak wyobraźni. Brak slów na takie zachowanie.

a wy slepi???? strazy nie widzicie!!! to do okulisty a potem komentujcie!!!

nie pisz ze straz poznarnaprzjechala w ciagu 3 min bo to bzdura!!!!trzeba bylodzwonic 3 razy!!!!!!!

Co wy gadacie straż była dopiero po 15min. Dwa razy ludzie dzwonili zanim przyjechali niedołęgi. a kto z tyłu domu póżniej pomagał dla straży normalni mieszkańcy.to jest organizacja naszych strażaków oby tak dalej.

do Tomek: dobre to było;D;D

Do mieszkańca tej okolicy. A Ty dzwoniłeś do straży? Ile miałeś wówczas promili w sobie skoro straciłeś poczucie czasu.

jo jo straż była ok. dawali ze szlołcha az sie kurzyło.wczuli sie w akcje.

Co wy? Nie wiecie, że jak człowiek zdenerwowaany to się czas dłuży? Strażacy byli po 3 min. Trzeba przyznać, że są nieźle zorganizowani =)

Nie miejcie pretęsji do straży tylko do naszego rządu,nie dziwcie sie że ludzie pomagali dla strażaków. Jak na zmianie w strażnicy siedzi czterech albo pięciu ludzi to oni choc by chcieli to się nie rozdwoją,bo dla naszych rządzących ciężko jest zrobic w straży kilka etatów więcej dla naszego bezpieczeństwa.A na marginesie to oni przybyli na miejsce po trzech minutach a nie po pietnastu.Pozdro dla naszych strażaków,oby tak dalej!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.