Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 13208 wyświetleń

Kronika 998

     Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie informuje, że w dniach 15.05.2006r - 04.06.2006r odnotowano 31 zdarzeń, w tym 9 pożarów i 22 miejscowe zagrożenia.


W dniu 15.05.2006r o godzinie 14.50 w okolicach miejscowości Woznawieś gm. Rajgród w wyniku zaprószenia ognia przez osoby nieznane miał miejsce pożar suchej trawy i trzciny. Spaleniu uległo około 3 ha suchej trawy i trzciny. W działaniach gaśniczych udział brały 2 zastępy OSP.


W dniu 24.05.2006r o godzinie 3.16 w miejscowości Łojki gm. Grajewo w wyniku zwarcia prądu miał miejsce pożar stodoły drewnianej. W działaniach gaśniczych udział brał 1 zastęp PSP i 1 OSP.


W dniu 04.06.2006r o godzinie 18.43 w miejscowości Guty doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych, w wyniku czego ranne zostały 2 osoby a 1 poniosła śmierć. Aby wydobyć śmiertelną ofiarę wypadku ratownicy użyli specjalistycznego sprzętu hydraulicznego. W akcji ratowniczej udział brał 1 zastęp PSP i 1 OSP.


                                                             Komendant Powiatowy PSP w Grajewie.
                                                                         st. kpt. Andrzej Sobolewski.

Komentarze (12)

To z Grajewa to srebrne Mondeo??

to nie mondeo tylko focus i nie z drajewa tylko jakis na zagranicznych blachach gosc

;( SKŁADAM KONDOLENCJE CAŁEJ RODZINIE ZMARŁEJ OSOBY.

ja myślę że takich kierowców trzeba bardzo surowo karać i zabierać im prawojazdy na całe życie może się nauczo nie siadać za kułko po pijanemu

te mondeo napewno nie jest z grajewa ja mieszkam w tym domu przed którym był ten weypadek i wszystko widzaiałam wcale to nie było miłe :(( szczere kondolencje rodzinie i bliskim

tym srebrnym mondeem chyba po chodniku jechał

do mateusza: zamiast oceniac to siegnij po slownik jezyka polskiego i naucz sie ortografii i pisowni. pozdrawiam.

a jak to sie wogle stało? ktos wie? jak widział to to niech opisze.

te mondeo jest na warszawskich rejstracjach prawdopodobnie ten maluch wyjezdzał z Bzur i wwalił się pod koła dla Warszawiaka a ze warszawiak jechał ze Szczuczyna, dosyć szybko więc nawet nie miał szans żeby wychamować :((

Reklama Forda pod artykułem jakby nie na miejscu...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.