Wiadomości

Kronika 998

           Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie informuje, że w dniach 03.11.2010 r. – 14.11.2010 r. na terenie powiatu grajewskiego zanotowano 8 zdarzeń, w tym 7 pożarów, 1 miejscowe zagrożenie.

Ogółem od początku roku zanotowano 947 zdarzeń, w tym 178 pożarów, 762 miejscowych zagrożeń i 7 alarmów fałszywych. Ogólna liczba osób poszkodowanych w powstałych zdarzeniach to 12 ofiar śmiertelnych i 95 osób rannych.

W dniu 08.11.2010 r. o godzinie 16.44 do Powiatowego Stanowiska Kierowania PSP wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w Szczuczynie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępu straży stwierdzono, że samochód osobowy marki Fiat Seicento wpadł do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenie nikt nie został poszkodowany. W działaniach ratowniczych uczestniczył jeden zastęp OSP KSRG Szczuczyn .

W dniu 13.11.2010 r. o godzinie 23.31 dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania PSP w Grajewie odebrał zgłoszenie, że w Grajewie na ul. Konstytucji 3-go Maja woda zalewa  mieszkania w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Do zdarzenia zadysponowano zastęp GBA 2,5/24 z JRG Grajewo, który zlikwidował powstałe zagrożenie.

W dniu 14.11.2010 r. o godzinie 3.51 do Powiatowego Stanowiska Kierowania PSP wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Grajewo – Szczuczyn (Droga nr 61). Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej stwierdzono, że kierujący samochodem marki BMW obywatel Litwy wjechał do przydrożnego rowu, gdzie auto przewróciło się na dach . W wyniku zdarzenia 1 osoba odniosła  obrażenia ciała i została przewieziona do szpitala . W działaniach ratowniczych uczestniczył jeden zastęp PSP z JRG Grajewo, OSP KSRG Szczuczyn,  Policja oraz Pogotowie Ratunkowe.

            Rzecznik Prasowy KP PSP w Grajewie
            mł. bryg. Andrzej Jabłoński

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.