środa, 29 czerwca 2022

Wiadomości

Kronika 997

20.07.2009 r.

Włamanie na Rybczyźnie

O godzinie 8:00 dyżurny KPP w Grajewie został poinformowany o włamaniu do którego doszło w budynku w miejscowości Rybczyzna (gm. Rajgród). Policjanci na miejscu ustalili, że od godz. 20:00 17 lipca do godz. 7:30 20 lipca nieznany sprawca z budynku mieszkalnego ukradł elektronarzędzia wartości 3 998 zł. Trwają czynności mające na celu ustalenie sprawcy włamania.

Poniedziałek z promilami w powiecie grajewskim

6 nietrzeźwych kierujących ujawnili mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie.

Kierowcę samochodu osobowego, ciągnika rolniczego i czterech rowerzystów pod wpływem alkoholu zatrzymali w dniu wczorajszym policjanci na terenie powiatu grajewskiego. Pierwszym zatrzymanym był 39 – letni mieszkaniec gm. Wąsosz kierujący VW z 1,56 promilami alkoholu w organizmie. W miejscowości Niećkowo u kierującego ciągnikiem rolniczym badanie na zawartość alkoholu wykazało 1,87 promila. Kolejnymi zatrzymanymi nietrzeźwymi było czterech rowerzystów w Czarnewsi. Mieszkańcy Radzynia Podlaskiego mieli od 0,44 promila do 1,39 promila alkoholu w organizmie. Wszyscy kierujący za jazdę pod wpływem alkoholu odpowiedzą przed Sądem.

Uszkodzenie bel sianokiszonki

12 bel sianokiszonki uszkodził nieznany sprawca w rejonie miejscowości Skaje (gm. Szczuczyn). Jak ustalono zdarzenie miało miejsce w dniu dzisiejszym w godzinach 17:00 – 19:00. Straty oszacowano na 1 200 zł. Trwają czynności mające na celu ustalenie sprawcy uszkodzenia bali. -  informuje KPP w Grajewie


Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.