Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 12508 wyświetleń

Kronika 997

16.06.2008 r.
- o godzinie 13:30 mieszkanka Grajewa zgłosiła, że dwie młode kobiety podające się za pracownice służby zdrowia, przyszły do mieszkania 84 - letniej mieszkanki Grajewa, pod pretekstem wykonania badań i ukradły starszej kobiecie pieniądze w kwocie 2.600 zł.

17.06.2008 r.
- o godzinie 17:10 w miejscowości Skaje, gm. Szczuczyn policjanci zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę. Mężczyzna miał 2,78 ‰ alkoholu w wydychanym powietrzu.

18.06.2008 r.
- o godzinie 08:08 mieszkanka Sojczyna Borowego powiadomiła, że w nocy z 17/18.06.2008 r. 
w miejscowości Sojczyn Borowy złodzieje włamali się  do piwnicy domu jej siostry, skąd ukradli rower o wartości 600 zł.

- o godzinie 08:10 mieszkaniec Szczuczyna poinformował dyżurnego KPP o tym, że w Szczuczynie przy ul. Łomżyńskiej w Punkcie Skupu Żywca, przywieziony na skup byk zaczął się bardzo agresywnie zachowywać. Rozwścieczone zwierzę zaczęło atakować ludzi. Osoby znajdujące się na placu skupu zdążyły uciec za ogrodzenie. Byk dostał się do pomieszczenia biurowego skupu, gdzie przebywała kobieta – pracownica skupu. Rozjuszone zwierzę zdemolowało pomieszczenie. Pracownicy udało się uciec bez większych obrażeń. Będący na miejscu lekarz weterynarii próbował wstrzyknąć bykowi środek uspokajający jednak bezskutecznie. Na miejsce wysłano komendanta Straży Gminnej, który przy użyciu pneumatycznej strzelby podał zwierzęciu środek uspokajający. Poskromiony ok. 700 kilogramowy byk został zdany do Skupu Żywca.

19.06.2008 r.
- o godzinie 08:05 w Grajewie na ul. Konstytucji 3-go Maja doszło do kolizji drogowej. Ustalono, ze kierująca samochodem m-ki Saab mieszkanka Grajewa nie zachowała bezpiecznej odległości podczas omijania samochodu m-ki Honda, należącego do mieszkanki gm. Grajewo, i zarysowała karoserię tego pojazdu. Kierująca była trzeźwa. Kobieta została ukarana mandatem karnym
w wysokości 200 zł.

- o godzinie 09:08 mieszkaniec miejscowości Boczki zgłosił, że w nocy z 18/19.06.2008 r. z łąki w Boczkach złodzieje ukradli wannę żeliwną o wartości 100 zł, przeznaczoną do pojenia bydła.

- o godzinie 10:00 w Radziłowie przy ul. Nadstawnej mężczyzna podający się za pracownika Urzędu Wojewódzkiego oszukał staruszkę (86 – letnią kobietę), przyjmując od niej pieniądze w kwocie 6.000 zł oraz 1700 $ USD w zamian za wypłatę rekompensat z Unii Europejskiej.

Apel – jeśli znacie Państwo osoby starsze, samotnie mieszkające uczulcie je na to, że mogą stać się ofiarą oszustwa czy kradzieży. Złodzieje, oszuści wykorzystują łatwowierność takich osób, ich podeszły wiek czy niepełnosprawność!

(więcej informacji na temat sposobów działania przestępców -  pod hasłem „Nie dajmy się oszukać!”)

wtorek, 23 lipca 2024

Ogłoszenie UM w Grajewie

Komentarze (4)

Ale zeby wannę ukraśc to już naprawde szczyt głupoty

bez kituu....haha wanne zeliwna :D

Widocznie ktoś robi sobie łazienkę:)

Bardzo dziekujemy za te ostrzezenia, są naprawdę cenne dla nas. Powodzenia w pracy zyczymy.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.