wtorek, 25 stycznia 2022

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 11289 wyświetleń

Kronika 997

29.02.2008 r.
- o godzinie 22:45 w miejscowości Brzezńo, gm. Szczuczyn policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy po libacji alkoholowej wracali do swoich miejsc zamieszkania kierując samochodami: Fiat Seicento, Fiat 126p oraz VW Golf. Mężczyźni mieli od 1,67 ‰ do 1,71 ‰ alkoholu w wydychanym powietrzu. Jeden z nich miał orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Niedługo po tym zdarzeniu policjanci, po krótkim pościgu, zatrzymali także czwartego uczestnika libacji, który próbował dojechać niezauważony do swojego miejsca zamieszkania. Miał 1,90‰ alkoholu w wydychanym powietrzu.


01.03.2008 r.
- o godzinie 14:42 dyżurny KPP został powiadomiony przez mieszkańca Grajewa o tym, że na parkingu na przy bloku nr 64 na Os. Południe zaistniała kolizja drogowa.  Policjanci ustalili, że mieszkanka gm. Mońki kierując samochodem m-ki Daewoo Lublin nieprawidłowo cofała i uderzyła w samochód m-ki Dacia . Nikt nie doznał obrażeń ciała; kierujący byli trzeźwi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

02.03.2008 r.
- o godzinie 01:15 mieszkaniec Grajewa powiadomił, że na ul. Komunalnej chuligani dokonali uszkodzenia szyby w oknie wystawowym sklepu obuwniczo – odzieżowego powodując starty w kwocie 600 zł na szkodę właściciela sklepu.
Tej samem nocy prawdopodobnie ci sami chuligani uszkodzili zewnętrzna szybę antywłamaniową w sklepie odzieżowym przy ul. Ełckiej, powodując straty w wysokości 600 zł na szkodę właściciela sklepu.
Apel – osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat sprawców tego nagannego zachowania proszone są o kontakt z dyżurnym KPP lub dzielnicowym (tel. 997, 112).

03.03.3008 r.
- o godzinie 07:45 dyżurny został powiadomiony o tym, że na trasie Bełda - Miecze kierujący samochodem VW Passat uderzył w inny samochód i odjechał.  Policjanci zatrzymali mieszkańca gm. Grajewo  który kierował samochodem VW Passat i na odcinku Miecze - Bełda włączając się do ruchu doprowadził do zderzenia  z samochodem ciężarowym m-ki Mercedes, kierowanym przez  obywatela Litwy. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący samochodem VW Passat miał 2,65‰ alkoholu  wydychanym powietrzu.

sierż. Joanna Kiluk

Informacja o stanie bezpieczeństwa


poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ogłoszenie: Praca dla informatyka w KPP w Grajewie

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta

Komentarze (7)

a kto wpadłz Brzeznia?

TO nareście sukces w Brzeżnu powinno być wiecej takich łapanekma

zatłukł bym gnoja i ..

ja to jestem tego zdania ze pic to trzeba umiec!!!

ciesze sie bardzo ze wkońcu złapali największych bajzlowników z Brzeznia :) dobrze wam manijaki.to nie pierwszy raz ze jezdziliście pod wpływem alkoholu.wkońcu was złapali...:)

Pije sie z głową. nie powinni pić jeśli wiedzą na co ich stać. Oby tak dalej. Gratulacje dla Policji.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.