czwartek, 27 stycznia 2022

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 11750 wyświetleń

Kronika 997

01.02.2008 r.
- o godzinie 07:15 mieszkaniec Grajewa powiadomił, że w nocy z 31.01./01.02.2008 r.
w bloku nr 61 na Os. Południe zostały wybite szyby w lokalu zajmowanym przez Warsztaty Terapii Zajęciowej. Ustalono, że wybite zostały 3 szyby okienne w bloku nr 61 oraz szyba w drzwiach klatki schodowej bloku nr 62, a łączna wartość strat wynosi 3650 zł na szkodę Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej w Grajewie. Podjęte czynności policyjne doprowadziły do ustalenia sprawcy tego chuligańskiego zachowania. Grozi mu kara pozbawiania wolności do roku.

- o godzinie 11:30 w Grajewie na ul. Kolejowej doszło do kolizji drogowej. Kierujący samochodem  Toyota mieszkaniec Szczuczyna nie ustąpił pierwszeństwa podczas zmiany pasa ruchu kierującemu samochodem Fiat Panda mieszkańcowi gm. Grajewo i doszło do zderzeni tych pojazdów Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

- o godzinie 12:30 mieszkanka Grajewa zgłosiła, że na targowicy miejskiej w godzinach 11:00 – 11:30 skradziono jej siatkę na zakupy i portfel z zawartością dowodu osobistego i pieniędzy
w kwocie 153 zł.

02.02.2008 r.
- o godzinie 00:11 zatrzymano mieszkańca Grajewa - Krzysztofa G., poszukiwanego celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego.

- o godzinie 19:05 w Szczuczynie na ul. Łomżyńskiej zatrzymano mężczyznę, który kierował samochodem m-ki VW Passat  będąc w stanie nietrzeźwości (3,34‰).


sierż. Joanna Kiluk

środa, 26 stycznia 2022

Młodzi kadeci na szkoleniu w górach

Komentarze (6)

Dla tego "Wandala" co doprowadził do szkód w bloku 62 (mam na myśli inne określenie, ale się powstrzymam) rok to będą wakacje, plus kurs doszkalający i roczny trening na siłowni. Polecam 50 miesięcy robót publicznych z kamizelką na plecach zawierającą imię i nazwisko i z poleceniem mówienia na głos "Przepraszam" wobec każdego przechodnia, jaki zechce w jego stonę spojrzeć. A ponieważ nadchodzi czas rozliczeń podatkowych oświadczam: "Nie zezwalam na karmienie tego człowieka z moich podatków i dostarczanie mu jakiegokolwiek ubrania i obsługi socjalnej w czasie odbywania kary".

Do BOOK . Czytasz w moich myślach. Ja też nie zgadzam się aby moje cięzko zrobione pieniądze szły na utrzymanie wykolejeńców. PO ROKU WYJDZIE Z PIERDLA I WTEDY DOPIERO SIE ZACZNIE PONIEWAŻ PRZEJDZIE KURS DOSZKALAJĄCY WŚRÓD TAKICH SAMYCH POPI.......... JAK ON. Myślicie że przestanie wybijać szyby?No pewnie że tak bo on jest teraz supermen i przeniesie się wyżej w chierarchii. Wybijanie szyb jest poczatkiem aż strach pomyśleć czym się może skończyć.

"Kto jest bez winy niech pierwszy żuci kamień" ....wszyscy jesteście tacy prawi i mądrzy i nie robicie błędów ojojoj.... powiem tyle... nie każdy popełnia błędy takie same,nie każdy wybija szyby...inni jeszcze zabijają,gwałcą dzieci i katują...a każdy z nas ma w sobie taki wulkan ,który z czasem wybucha... i różnie się objawia...a pomyśleliście o tym,że ten kto to zrobił żałuje tego i czuje straszny wstyd....więc nie kamienujcie go jeszcze bardziej bo może sam ten artykuł jest dla niego wystarczającą karą....a sprawiedliwie sądzić ma prawo nas tylko Bóg....a może ktoś z Was czuje się ponad "Niego" ?????????????

jestescie nienormalni bo nie doszliscie do wniosku ze to panstwo polskie dostarcza tych przezyc tym wszystkim mlodym ludziom. gdyby mieli zajecie i prace to napewno ich zycie bylo by inne.To tyle.

zgadzam się ze "szwagrem" ...masz rację chopie :) To państwo,system rządzenia i te osły ziewające w ławach sejmowych robią to wszystko i to oni pownni odpowiadać za błędy tych młodych ludzi...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.