niedziela, 16 stycznia 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 11330 wyświetleń

Kronika 997

31.12.2007 r.

 - o godzinie 16:17 dyżurny KPP w Grajewie został powiadomiony, o tym że na trasie Toczyłowo - Grajewo doszło do kolizji drogowej. Kierujący samochodem m-ki Seat mieszkaniec Grajewa nie zachował odległości od pojazdu poprzedzajacego i najechal na tył samochodu m-ki VW Golf, kierowanego przez innego mieszkańca Grajewa. Uczestnicy kolizji byli trzezwi. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

08.01.2008 r.
- o godzinie 16:50 w pobliżu stacji paliw “Bliska” na trasie Grajewo – Szczuczyn, miała miejsce kolizja drogowa. Sprawca kolizji - kierujący samochodem m-ki Nissan mieszkaniec Szczuczyna, nie zachował odstępu od pojazdu poprzedzającego i najechał na tył samochodu m-ki Lexus kierowanego przez mieszkańca Ostrowi Mazowieckiej. Kierowcy byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 - o godzinie 17:00 dyżurny KPP został powiadomiony, o tym, że z choinki przy bloku na Os. Centrum 21 w Grajewie złodziej ukradł lampki oświetleniowe i oddalił się w kierunku ul. Dwornej. Policjanci zatrzymali złodzieja – mieszkańca Grajewa, ukarali go mandatem karnym w kwocie 400 zł. Wartość skradzionych lampek wyniosła 150 zł na szkodę Spółdzielni Mieszkaniowej
w Grajewie. Lampki zostały zwrócone pracownikowi spółdzielni.

 10.01.2008 r.

- o godzinie 20:05 na ul. Pl. 500-lecia w Radziłowie zatrzymano mieszkańca Grajewa, który kierował samochodem osobowym m-ki Fiat Uno, znajdując się w stanie nietrzeźwości – 3,2‰ alkoholu w organizmie.

 12.01.2008 r.

- o godzinie 08:45 na trasie Guty – Szczuczyn doszło do kolizji drogowej. Sprawca kolizji kierujący samochodem Ford Fiesta nie dostosował prędkości do panujących warunków i na łuku drogi doprowadził do zderzenia z przyczepą samochodu m-ki Mercedes, którym kierował obywatel Litwy. Nikt nie doznał obrażeń ciała; kiery jacy byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem karnym.

 - o godzinie 13:10 mieszkanka Grajewa poinformowała, że w nocy z 11/12/01.2008 r. złodzieje włamali się do jej pomieszczenia gospodarczego przy ul. Kolejowej skąd ukradli rower górski wartości 499 zł.

Apel do mieszkańców – osoby posiadające informacje na temat tej kradzieży proszone są o kontakt z dzielnicowym lub z nr 997, 112.

– osoby posiadające informacje na temat tej kradzieży proszone są o kontakt z dzielnicowym lub z nr 997, 112.

 sierż. Joanna Kiluk z KPP w Grajewie

Komentarze (2)

to nie pierwszy rower skradziony dla tej kobiety policja powinna przycisnac pania Modzelewska ktora dzis pod MOPS krzyczala ze wie kyo ukrasl rower

chyba wartosciowy byl ten rower tam na Kolejowej zawsze cos sie dzieje

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.