Wiadomości

Kronika 997

10.11.2007 r.
- o godzinie 17:30 w miejscowości Popowo miała miejsce kolizja drogowa – kierujący samochodem m-ki Volkswagen Golf mieszkaniec powiatu ełckiego nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i doprowadził do zderzenia z samochodem m-ki Volkswagen T4 kierowanym przez mieszkańca Zambrowa. Nikt z uczestników nie doznał obrażeń ciała. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

12.11.2007 r.
- o godzinie 14:50 w Radziłowie na ul. Ogrodowej został zatrzymany mężczyzna, który kierował samochodem m-ki Mercedes mając 2,44‰ alkoholu w organizmie.

- o godzinie 17:58 w Grajewie na ul. Ekologicznej policjant zatrzymał dwóch nieletnich mieszkańców Grajewa, którzy opalali przewody miedziane. Ustalono, że przewody pochodziły
z włamania do piwnicy przy ul. Targowej na szkodę mieszkańca Grajewa.

13.11.2007 r.
 - o godzinie 13:07 mieszkanka Grajewa powiadomiła o kradzieży pieniędzy w kwocie 100 zł ze sklepu przy ul. Pl. Niepodległości w Grajewie. Zatrzymano sprawcę kradzieży – obywatelkę Rumunii. Kobieta przyznała się, oddała skradzione pieniądze. Za popełnione wykroczenie została ukarana mandatem karnym w kwocie 500 zł.

- o godzinie 17:00 w Grajewie na ulicy Piłsudskiego miała miejsce kolizja drogowa. Kierujący samochodem ciężarowym m-ki Mercedes z przyczepą, obywatel Litwy, nieprawidłowo zmieniał pas ruchu i uszkodził samochód osobowy m-ki Skoda Fabia kierowany przez mieszkańca Ełku. Kierowcy byli trzeźwi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

- o godzinie 18:20 w miejscowości Klimaszewnica zatrzymano poszukiwanego Wojciecha K.
w celu doprowadzenia do Aresztu Śledczego.

15.11.2007 r.
- o godzinie 17:30 dyżurny KPP został poinformowany, że na trasie 61, na odcinku Obrytki – Szczuczyn w pobliżu wsi Sokoły doszło do wypadku drogowego. Samochód ciężarowy m-ki Ford Cargo, przewożący ciągnik rolniczy, kierowany przez mieszkańca gminy Grajewo potrącił mężczyznę idącego lewym pasem ruchu. Mężczyzna - mieszkaniec gminy Szczuczyn poniósł śmierć na miejscu. Prawdopodobną przyczyną wypadku było wtargnięcie pieszego na jezdnię. Kierowca samochodu był trzeźwy. W chwili obecnej ustalane są szczegółowe okoliczności zdarzenia.

sierż. Joanna Kiluk

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Zabytkowe auta w piątek w Grajewie

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Kondolencje p. Bożennie Grądzkiej

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.