piątek, 21 czerwca 2024

Wiadomości

Kronika 997

10.11.2007 r.
- o godzinie 17:30 w miejscowości Popowo miała miejsce kolizja drogowa – kierujący samochodem m-ki Volkswagen Golf mieszkaniec powiatu ełckiego nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i doprowadził do zderzenia z samochodem m-ki Volkswagen T4 kierowanym przez mieszkańca Zambrowa. Nikt z uczestników nie doznał obrażeń ciała. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

12.11.2007 r.
- o godzinie 14:50 w Radziłowie na ul. Ogrodowej został zatrzymany mężczyzna, który kierował samochodem m-ki Mercedes mając 2,44‰ alkoholu w organizmie.

- o godzinie 17:58 w Grajewie na ul. Ekologicznej policjant zatrzymał dwóch nieletnich mieszkańców Grajewa, którzy opalali przewody miedziane. Ustalono, że przewody pochodziły
z włamania do piwnicy przy ul. Targowej na szkodę mieszkańca Grajewa.

13.11.2007 r.
 - o godzinie 13:07 mieszkanka Grajewa powiadomiła o kradzieży pieniędzy w kwocie 100 zł ze sklepu przy ul. Pl. Niepodległości w Grajewie. Zatrzymano sprawcę kradzieży – obywatelkę Rumunii. Kobieta przyznała się, oddała skradzione pieniądze. Za popełnione wykroczenie została ukarana mandatem karnym w kwocie 500 zł.

- o godzinie 17:00 w Grajewie na ulicy Piłsudskiego miała miejsce kolizja drogowa. Kierujący samochodem ciężarowym m-ki Mercedes z przyczepą, obywatel Litwy, nieprawidłowo zmieniał pas ruchu i uszkodził samochód osobowy m-ki Skoda Fabia kierowany przez mieszkańca Ełku. Kierowcy byli trzeźwi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

- o godzinie 18:20 w miejscowości Klimaszewnica zatrzymano poszukiwanego Wojciecha K.
w celu doprowadzenia do Aresztu Śledczego.

15.11.2007 r.
- o godzinie 17:30 dyżurny KPP został poinformowany, że na trasie 61, na odcinku Obrytki – Szczuczyn w pobliżu wsi Sokoły doszło do wypadku drogowego. Samochód ciężarowy m-ki Ford Cargo, przewożący ciągnik rolniczy, kierowany przez mieszkańca gminy Grajewo potrącił mężczyznę idącego lewym pasem ruchu. Mężczyzna - mieszkaniec gminy Szczuczyn poniósł śmierć na miejscu. Prawdopodobną przyczyną wypadku było wtargnięcie pieszego na jezdnię. Kierowca samochodu był trzeźwy. W chwili obecnej ustalane są szczegółowe okoliczności zdarzenia.

sierż. Joanna Kiluk

czwartek, 20 czerwca 2024

EURO 2024. Grajewska Strefa Kibica

czwartek, 20 czerwca 2024

Obwieszczenie Starosty Grajewskiego

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.