Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 13850 wyświetleń

Kronika 997

30.10.2007 r.
- o godzinie 14:05 w miejscowości Wólka Piotrkowska zatrzymano 27 - letniego Andrzeja K. poszukiwanego listem gończym w celu doprowadzenia do Aresztu Śledczego.

- o godzinie 14:45 w Grajewie na ul. Szkolnej zatrzymano troje mieszkańców Grajewa, którzy z Cmentarza Parafialnego dokonali kradzieży 8 doniczek z chryzantemami na szkodę nieustalonych osób.
Apel – osoby pokrzywdzone proszone są o zgłoszenie się do KPP w Grajewie.


31.10.2007 r.
- o godzinie 22:45 w Szczuczynie na ul. Pawełki zatrzymano nietrzeźwego mieszkańca Szczuczyna, który kierował rowerem mając 1,62‰ alkoholu w organizmie.

01.11.2007 r.

- o godzinie 14:45 zatrzymano mieszkańca gm. Grajewo poszukiwanego na podstawie nakazu sądu w celu doprowadzenia do AŚ.

 - o godzinie 17:25 na ul. Wojska Polskiego w Grajewie doszło do wypadku drogowego - kierujący samochodem m-ki Toyota Yaris mieszkaniec Grajewa, na przejściu dla pieszych potrącił dwie
18 - letnie mieszkanki miasta, które z obrażeniami ciała zostały przewiezione karetką do szpitala
w Grajewie. Kierujący był trzeźwy. Policja prowadzi dochodzenie w kierunku art. 177§1 Kodeksu Karnego. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat trzech.

- o godzinie 20:10 na ulicy Kopernika w rejonie stacji paliw Lotos – kierująca samochodem m-ki Ford Eskort mieszkanka Grajewa nie zachowała szczególnych środków ostrożności podczas cofania i uderzyła w samochód m-ki Nissan kierowany przez mieszkańca Grajewa. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

sierż. Joanna Kiluk

Komentarze (10)

wiecie może co to za dziewczyny były te co zostały potrącone na Wojska polskiego?

koles uciekl z miejsca wypadku czy nie ??

Jak to jest możliwe ? Zatrzymywani są rowerzyści a pijana waść jeździ samochodami po całym mieście i włos z głowy nie spada. Bez zapinanych pasów wożą dzieci do szkoły , ale żeby tylo po jednej osobie. Policjo litości. To rzenada pijany ....................rowerzysta?

grajewianki
z LO
bylem przy tym

Pijanego rowerzystę najłatwiej dopaść.Przecierz to statystyczny przestępca!

ja też byłam bony ale dzwięk... ale nie podchodzilam bo oczywiscie ludzi się nazbierało gapiów;/ bez sensu ale ludzie szukają sensacji przeciez..

tak 3 ale to dwie mialy urazy a jedna wyszla bez szwanku ;]

ja tez to widzialem ale hhhuuuuja wam powiem

do he ;]] - nie wypowiadaj sie jesli jestes niedoinformowany:]

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.