czwartek, 27 stycznia 2022

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 12397 wyświetleń

Kronika 997

30.10.2007 r.
- o godzinie 14:05 w miejscowości Wólka Piotrkowska zatrzymano 27 - letniego Andrzeja K. poszukiwanego listem gończym w celu doprowadzenia do Aresztu Śledczego.

- o godzinie 14:45 w Grajewie na ul. Szkolnej zatrzymano troje mieszkańców Grajewa, którzy z Cmentarza Parafialnego dokonali kradzieży 8 doniczek z chryzantemami na szkodę nieustalonych osób.
Apel – osoby pokrzywdzone proszone są o zgłoszenie się do KPP w Grajewie.


31.10.2007 r.
- o godzinie 22:45 w Szczuczynie na ul. Pawełki zatrzymano nietrzeźwego mieszkańca Szczuczyna, który kierował rowerem mając 1,62‰ alkoholu w organizmie.

01.11.2007 r.

- o godzinie 14:45 zatrzymano mieszkańca gm. Grajewo poszukiwanego na podstawie nakazu sądu w celu doprowadzenia do AŚ.

 - o godzinie 17:25 na ul. Wojska Polskiego w Grajewie doszło do wypadku drogowego - kierujący samochodem m-ki Toyota Yaris mieszkaniec Grajewa, na przejściu dla pieszych potrącił dwie
18 - letnie mieszkanki miasta, które z obrażeniami ciała zostały przewiezione karetką do szpitala
w Grajewie. Kierujący był trzeźwy. Policja prowadzi dochodzenie w kierunku art. 177§1 Kodeksu Karnego. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat trzech.

- o godzinie 20:10 na ulicy Kopernika w rejonie stacji paliw Lotos – kierująca samochodem m-ki Ford Eskort mieszkanka Grajewa nie zachowała szczególnych środków ostrożności podczas cofania i uderzyła w samochód m-ki Nissan kierowany przez mieszkańca Grajewa. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

sierż. Joanna Kiluk

środa, 26 stycznia 2022

Młodzi kadeci na szkoleniu w górach

Komentarze (10)

wiecie może co to za dziewczyny były te co zostały potrącone na Wojska polskiego?

koles uciekl z miejsca wypadku czy nie ??

Jak to jest możliwe ? Zatrzymywani są rowerzyści a pijana waść jeździ samochodami po całym mieście i włos z głowy nie spada. Bez zapinanych pasów wożą dzieci do szkoły , ale żeby tylo po jednej osobie. Policjo litości. To rzenada pijany ....................rowerzysta?

grajewianki
z LO
bylem przy tym

Pijanego rowerzystę najłatwiej dopaść.Przecierz to statystyczny przestępca!

ja też byłam bony ale dzwięk... ale nie podchodzilam bo oczywiscie ludzi się nazbierało gapiów;/ bez sensu ale ludzie szukają sensacji przeciez..

tak 3 ale to dwie mialy urazy a jedna wyszla bez szwanku ;]

ja tez to widzialem ale hhhuuuuja wam powiem

do he ;]] - nie wypowiadaj sie jesli jestes niedoinformowany:]

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.