Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 12206 wyświetleń

Kronika 997

27.10.2007 r.
- o godzinie 10:30 w Grajewie na ulicy Wojska Polskiego kierujący samochodem osobowym m-ki Opel Corsa mieszkaniec Grajewa podczas włączania się do ruchu, wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem m-ki Volkswagen Polo, kierowanym przez innego mieszkańca Grajewa. Kierujący pojazdami byli trzeźwi, nikt z uczestników kolizji nie doznał żadnych obrażeń ciała. Sprawca został ukaranym mandatem karnym w wysokości 200 zł.

- o godzinie 19:45 dyżurny KPP został poinformowany o tym, że w Grajewie na ulicy Kopernika w rejonie kościoła, kilku młodych mężczyzn obrzucało kamieniami autobus jadący od strony Łomży w kierunku Suwałk, przewożący grupę ok. 30 kibiców „Wigier” Suwałki, którzy wracali z meczu piłki nożnej z Pułtuska. W wyniku obrzucenia kamieniami w autobusie zostały zniszczone szyby o łącznej wartości strat w wysokości 11 tys. zł na szkodę mieszkańca Suwałk, właściciela firmy przewozowej. Policja prowadzi czynności zmierzające do ustalenia sprawców zniszczenia autobusu.


Apel do mieszkańców – w związku z coraz częstszymi chuligańskimi zachowaniami pseudokibiców, mającymi miejsce na terenie naszego miasta, prosimy wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, aby nawet anonimowo przekazywały informacje na ten temat Policji, kontaktując się z dzielnicowym lub nr 997. Wszelkie przekazane informacje będą rzetelnie sprawdzane.

28.10.2007 r.
 - o godzinie 18:40 w Wąsoszu na ulicy Mazowieckiej zatrzymano nietrzeźwego młodego mężczyznę, mieszkańca Wąsosza, który kierował rowerem mając 3,2% alkoholu w organizmie

sierż. Joanna Kiluk z KPP w Grajewie

Komentarze (8)

z tego co wiem to w grajewie nie ma chuuliganów tego dnia jezdził cały sznur samochodow na białostockich numerach rejestracyjnych .

Prosze aby ktoś mi odpowiedział na pytanie: kto płaci za zabezpieczenie meczu (ogrom policji i samochodow policyjnych mających na celu utrzymanie porządku przed w trakcie i po meczu). Czy płaci organizator rozgrywek z pieniędzy zebranych ze sprzedaży biletów czy też płacą wszyscy podatnicy nawet ci którzy niekoniecznie kochają piłkę nożną? Osoby wszczynające burdy najczęsciej nie pracują a więc podatków nie płacą (policja utrzymywana jest z pieniędzy podatników). Proszę aby ktoś rozwiał moje wątpliwości - osobiście mam przekonanie, że pieniądze zebrane ze sprzedaży biletów na mecz np. w Grajewie nie byłyby w stanie pokryć kosztów związanych z opłaceniem policji.

cos masz wanda slabe info. chyba telefoniczne

Jeśli ktoś wskaże choć jedną osobę która brała udział w obrzuceniu autobusu i informacje przyczynią się do ujęcia sprawców zostanie przekazana jej nagroda w wysokości 2000 zł. Gwarantowana anonimowość!!!

a o pobiciu to juz zadnej wzmianki nawet? :/

pfff grajewska kultura.... ;| ludzie nawet nie potrafią się zachować, jak na prawdziwych kibiców przystało... :/

aj wanda codziennie przejezdzaja bialostockie rejestracje, a ze w grajewie nie ma chuliganow to sie z tym zgodze bo to cioty sa cwaniaki nie walo ustawke a nie kamieniami zucają

oni wszyscy byli z wiktorowki

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.