Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 11249 wyświetleń

Kronika 997

5.10.2012 r.

Zderzenie dwóch Opli
O godz. 20.50 grajewscy policjanci udali się na ul. Konstytucji 3 Maja, gdzie miało miejsce zdarzenie drogowe. Na miejscu zastali dwa pojazdy marki Opel. 28 – letni kierowca Astry nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 59 – letniemu kierowcy Vectry. W wyniku tego uderzył w tył Opla Vectry. Obaj kierujący byli trzeźwi. 28 – latek został ukarany mandatem karnym.

6.10.2012 r.

Zatrzymany nietrzeźwy kierujący
O godz. 16.50 w związku z interwencją grajewscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Mieszkaniec gminy Radziłów kierował VW Golfem mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Uderzył w Opla podczas cofania
O godz. 13.25 grajewscy policjanci udali się na ul. Mickiewicza. Na miejscu zastali dwa pojazdy biorące udział w kolizji drogowej. 59 – letni kierowca Seata podczas manewru cofania uderzył w bok przejeżdżającego prawidłowo Opla, którego kierowcą był 36 – latek. Obaj mężczyźni są mieszkańcami Grajewa, a w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Kierowca Seata został ukarany mandatem karnym.

8.10.2012 r.

Kolizja w Szczuczynie
O godz. 16.15 w Szczuczynie na ulicy Łomżyńskiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. 54 – letni kierowca Renault nie zachował szczególnej ostrożności i najechał na tył poprzedzającego go Volkswagena, którego kierowcą był 35 – letni mieszkaniec Pisza. Mieszkaniec Kielc, który kierował Renault został ukarany mandatem karnym.

9.10.2012r.

Kobieta posiadała papierosy z przemytu
Grajewscy policjanci zatrzymali 57 – letnią kobietę, która posiadała papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Mieszkanka Grajewa za swój "bagaż” odpowie przed Sądem.

Pies doprowadził do złodziei roweru
Rano kilkanaście minut przed godziną 7.00 jedna z mieszkanek Grajewa powiadomiła funkcjonariuszy, że w nocy ktoś z jej posesji ukradł rower. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci wraz z psem służbowym, który od razu podjął trop za sprawcami. Chwilę później doprowadził mundurowych do posesji na terenie miasta. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mieszkających tam mężczyzn. 52 i 60 -latek trafili do policyjnego aresztu, a odzyskany jednoślad do właścicielki. Teraz postępowaniem mężczyzn zajmie się sąd.

Grajewscy policjanci z wizytą u najmłodszych
W ramach programu "Bezpieczna droga do szkoły” grajewscy policjanci od ponad miesiąca odwiedzają najmłodszych. Podczas spotkań funkcjonariusze prowadzą zajęcia w szkołach i przedszkolach dotyczące bezpieczeństwa.

Kolizja podczas wyprzedzania
O godz. 9.20 na trasie Grajewo – Popowo kierujący samochodem ciężarowym DAF wykonał nieprawidłowy manewr wyprzedzania w wyniku czego najechał na Opla, którego kierującym był 26 – letni mieszkaniec Popowa. Obaj kierujący byli trzeźwi. Kierujący ciężarówka 37 – latek został ukarany mandatem karnym.

Najechała na znak
O godz. 12.20 na ulicy Strażackiej w Grajewie 18 – letnia mieszkanka Szczuczyna kierująca Fordem, nie zapanowała nad pojazdem pokonując ostry zakręt. W wyniku tego najechała na stojący na chodniku znak. Kierująca została ukarana mandatem karnym. 

Ciężarówka w rowie
Kierowca Mana z naczepą stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu w wyniku czego ciężarówka przewróciła się na bok. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 54 -latka za spowodowanie kolizji drogowej grajewscy policjanci ukarali mandatem.

10.10.2012r.

Wjechał w tył Audi
O godz. 12.20 na Ul. Wojska Polskiego w Grajewie miało miejsce zdarzenie drogowe. 20 – letni kierowca forda nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego do Audi i uderzył w jego tył. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Kierowcę Forda ukarano mandatem karnym. 

11.10.2012r.

Poszukiwana zatrzymana
O godz. 10.00 na terenie Grajewa policjanci zatrzymali 27 – letnią mieszkankę Grajewa. Kobieta była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Bielsku Podlaskim do Aresztu śledczego w Białymstoku celem odbycia kary.

Uderzył w unieruchomiony pojazd
Na ulicy Konstytucji 3 Maja w Grajewie doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący Renault 35 – letni mieszkaniec Grajewa, wykonując manewr cofania najechał na unieruchomione Audi. Kierującego Renault ukarano mandatem karnym - informuje KPP w GrajewieKomentarze (1)

jeśli chodzi o kolizję z 11.10.12r zapomniano dodać, że kierujący Renault zbiegł z miejsca zdarzenia ale dzięki policji i właścicielowi Audi został zidentyfikowany a był na tyle bezczelny, że przejechał po kilkunastu minutach jeszcze raz aby sprawdzić czy nikt się tym nie zainteresował

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.