poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Wiadomości

Kronika 997

23.04.2012 r.

Kradzież

O godzinie 8:45 pracownica Zakładu Komunalnego w Radziłowie poinformowała dyżurnego, iż z wysypiska śmieci przy drodze Wąsosz – Radziłów  skradzione zostały płyty z wagi towarowa. Wartość strat zgłaszająca oszacowała na kwotę ok. 1 000 zł.

Pożar obory

O godz. 23:00 mieszkaniec Rydzewa Szlacheckiego poinformował dyżurnego, że pali się budynek obory. Policjanci na miejscu ustalili, że pali sie budynek obory, gdzie zostały wyprowadzone zwierzęta, a następnie ogień przeniósł się na dach stodoły, gdzie znajdują się maszyny rolnicze. W wyniku szybkich działań Straży Pożarnej ogień nie spalił pozostałych zabudowań. Policjanci ustalają przyczyny pożaru.

24.04.2012 r.

Kolizja drogowa

O godz. 08:31 dyżurny został poinformowany, że w pobliżu miejscowości Popowo przy stacji paliw doszło do kolizji drogowej. Na miejsce kolizji niezwłocznie wysłano patrol policji, który ustalił, że sprawca kolizji  – kierujący Oplem, włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla kierującego samochodem osobowym marki BMW jadącego w kierunku Szczuczyna. W wyniku zaistniałego zdarzenia kierujący Oplem został uwięziony w pojeździe i była potrzebna pomoc straży. Do szpitala z ogólnymi potłuczeniami ciała został odwieziony  kierujący Oplem i dwie pasażerki BMW.

Kradzież sklepowa

O godz. 9:56 pracownica sklepu przy ul. Targowej poinformowała, iż na terenie sklepu ujęto sprawce kradzieży. Okazał się nim mieszkaniec Grajewa, który ukradł papierosy wartości 10,40 zł.  Towar został zwrócony do sklepu w stanie nienaruszonym, a sprawca kradzieży został ukarany mandatem karnym w wysokości 300zł.

26.04.2012r.

Oszustwo

O godz. 9:00 mieszkaniec Grajewa poinformował, iż w dniu 23.04.2012 roku został oszukany telefonicznie przez n/n osobę, która nakłoniła go do zakupu domeny internetowej na kwotę 299 zł netto.

 

KPP w Grajewie

 

 

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Nietypowa kolizja w Piątnicy

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

14 emerytura już wkrótce trafi do seniorów

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.