Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 11210 wyświetleń

Kronika 997


24.09.2011 r.

Kradzież z włamaniem

O godzinie 16:17 mieszkanka Grajewa poinformowała, że w okresie minionego tygodnia do jej mieszkania przy ul. Kilińskiego w Grajewie włamał się nieznany sprawca skąd dokonał kradzieży m.in. kuchenki gazowej, butli gazowej. Wartość start właścicielka oszacowała na kwotę 400 zł.

Nietrzeźwy rowerzysta
O godzinie 23:50 na ul. Dwornej w Grajewie policjanci zatrzymali do kontroli rowerzystę. Okazało się, że jest on w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niego przeszło 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu


26.09.2011 r.


Nietrzeźwy kierujący
O godzinie 19:12 na trasie Sulewo Prusy - Białaszewo policjanci zatrzymali do kontroli kierującego ciągnikiem. Okazało się, że 40 – letni mieszkaniec gminy Grajewa jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało przeszło 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.


27.09.2011 r.

Uszkodzenie mienia

O godzinie 16: 15 dyżurny został poinformowany przez mieszkankę Grajewa, że znana jej osobiści kobieta uszkodziła przednią szybę w jej samochodzie m-ki golf. Wartość strat właścicielka oszacowała na kwotę 300 zł.


28.09.2011 r.

Działania  "Trzeźwy Poranek"

Od wczesnych godzin porannych policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Grajewie kontrolowali pojazdy w ramach akcji „Trzeźwy poranek”. W akcji wzięło udział czterech policjantów. W przeciągu 2 godziny skontrolowano trzeźwość 137 kierowców. Niestety i tym razem nie obyło się bez nieprawidłowości. Trzech kierujących wsiadło za kierownice będąc w stanie po użyciu alkoholu

Przypominamy, że celem akcji "Trzeźwy poranek" jest zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez eliminowanie nietrzeźwych kierowców oraz uzmysłowienie, iż jazda pod działaniem alkoholu jest niebezpieczna, prowadząca do wielu tragicznych w skutkach zdarzeń.

Kradzież mienia

O godzinie 12: 40 dyżurny został poinformowany przez mieszkankę Grajewa, że w bliżej nieokreślonym czasie złodziej ukradł grzejniki z jej mieszkania położonego w Grajewie przy ul. 11 listopada.  Wartość strat właścicielka oszacowała na kwotę 300 zł.

Kierujący w stanie po użyciu alkoholu

O godzinie 22:26 na trasie Wojewodzin - Wierzbowo policjanci zatrzymali do kontroli kierującego ciągnikiem. Okazało się, że 41 – letni mieszkaniec gminy Grajewa jest w stanie po użyciu alkoholu. Badanie alkomatem wykazało około 0, 4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.


29.09.2011 r.
 
Kierujący w stanie po użyciu alkoholu

O godzinie 0:40 w Szczuczynie policjanci zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem Okazało się, że 46 – letni mieszkaniec Szczuczyna jest w stanie po użyciu alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 0,24  promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Nietrzeźwy kierujący
O godzinie 1:33 w Grajewie na ul. Plac Niepodległości 18-letni mieszkaniec Grajewa, kierując passatem wyjeżdżając z parkingu uderzył w budynek. Okazało się, że mężczyzna jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo okazało się, że 18-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Za zwoje nieodpowiedzialne zachowanie młodzieniec odpowie przed Sądem.

Kradzież z włamaniem
O godzinie 8: 53 dyżurny został poinformowany przez mieszkańca Grajewa, że w nocy z 28/29.09.2011 roku nieznany sprawca włamał się do komisu w miejscowości Koszarówka skąd dokonał kradzieży min. elektronarzędzi i przewodów
- informuje KPP w Grajewiewtorek, 16 sierpnia 2022

Akcja charytatywna (21.08)

Komentarze (1)

a co z bójką przy cmentarzu 1.10.2011?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.