Wiadomości

Kronika 997

01.08.2011

Nietrzeźwy kierujący
O godzinie 1:25 na trasie Szczuczyn - Danowo policjanci zatrzymali do kontroli opla. Okazało się, że kierujący - mieszkaniec gminy Wąsosz jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kradzież roweru
O godzinie 17:00 mieszkanka Grajewa poinformowała dyżurnego, że nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru górskiego na jej szkodę, który pozostawiła w klatce schodowej w jednym z bloków na Os. Broniewskiego. Wartość strat właścicielka oszacowała na kwotę
300 zł.


02.08.2011

Kradzież sklepowa
O godzinie 11:32 kierowniczka sklepu przy ul. Targowej w Grajewie poinformowała dyżurnego, że został ujęty sprawca kradzieży. Policjanci na miejscu ustalili, iż mieszkaniec Grajewa ukradł piwo. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym.

Kradzież roweru
O godzinie 20:15 mieszkanka Grajewa poinformowała dyżurnego, że nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru m-ki KROSS na jej szkodę, który pozostawiła przy wejściu do sklepu przy ul. PSK w Grajewie.


03.08.2011

Nietrzeźwy kierujący
O godzinie 1:25 w Rajgrodzie policjanci zatrzymali do kontroli rowerzystę. Okazało się, że kierujący - mieszkaniec gminy Rajgród jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 0, 8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Osoba poszukiwana zatrzymana
O godzinie 16:00 policjanci zatrzymali w miejscowości Łojki osobę poszukiwaną na podstawie Listu Gończego celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Białymstoku.


04.08.2011

Nietrzeźwy kierujący
O godzinie 6:40 na trasie Karwowo - Mścichy policjanci zatrzymali do kontroli jadącego skuterem. Okazało się, że kierujący - mieszkaniec gminy Radziłów - jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 0,60 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kolizja drogowa
O godzinie 7:50 dyżurny został poinformowany, że na drodze do miejscowości Wierzbowo doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący renaultem, 25 - letni mieszkaniec gminy Grajewo, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze nie ustępując pierwszeństwa przejazdu rowerzyście, stracił panowanie nad kierownicą, po czym zjechał na pobocze, gdzie dachował. Kierujący był trzeźwy, nie doznał żadnych obrażeń ciała. Został ukarany mandatem karnym.

Nietrzeźwy kierujący
O godzinie 7:05 w Białaszewie policjanci zatrzymali do kontroli kierującego ciągnikiem Okazało się, że kierujący - mieszkaniec gminy Radziłów - jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1,32 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kierujący w stanie po użyciu alkoholu
O godzinie 8:00 na trasie Klimaszewnica - Mścichy policjanci zatrzymali do kontroli kierującego audi. Okazało się, że kierujący, mieszkaniec Grajewa, jest w stanie po użyciu alkoholu. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 0,39 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kradzież sklepowa
O godzinie 9:03 kierowniczka sklepu przy ul. J. Sobieskiego w Szczuczynie poinformowała dyżurnego, że została ujęta sprawczyni kradzieży. Policjanci na miejscu ustalili, iż mieszkanka Szczuczyna ukradła art. kosmetyczne. Kobieta została ukarana mandatem karnym.

Nietrzeźwy kierujący
O godzinie 12:05 na trasie Radziłów - Mścichy policjanci zatrzymali do kontroli kierującego kombajnem. Okazało się, że mieszkaniec gminy Radziłów jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 0,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.


5.08.2011

Ujawnienie niewypałów
O godzinie 10: 13 dyżurny został poinformowany prze leśniczego, iż w rejonie stacji PKP w miejscowości Podlasek ujawnił on niewypał z okresu II Wojny Światowej.

Nietrzeźwa kierująca
O godzinie 15: 30 w Radziłowie policjanci zatrzymali do kontroli kierującą passatem. Okazało się, że mieszkanka Radziłowa jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niej ponad 0, 6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wypadek przy pracy
O godzinie 16: 37 dyżurny został poinformowany, że w trakcie prac remontowych budynku przy ul. Elewatorskiej z rusztowania spadał 57 - letni mieszkaniec powiatu toruńskiego. Mężczyzna ze złamaną nogą trafił do szpitala.


6.08.2011

Kradzież elektronarzędzi
O godzinie 8: 17 dyżurny został poinformowany przez mieszkańca Grajewa, że w nocy z 4 / 5.08.2011 roku nieznany sprawca włamał się do szopy przy ul. Sportowej w Grajewie, skąd dokonał kradzieży elektronarzędzi wartości 800 zł.

Nietrzeźwy kierujący
O godzinie 14:30 w miejscowości Łojki policjanci zatrzymali do kontroli kierującego fiatem 126p. Okazało się, że mieszkaniec Grajewa jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.


07.08.2011

Nietrzeźwy kierujący
O godzinie 14:35 policjanci na trasie Żebry – Wąsosz zatrzymali do kontroli kierującego rowerem. Okazało się, że mieszkaniec gminy Szczuczyn jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.


08.08.2011

Uszkodzenie samochodu
O godzinie 10:58 mieszkaniec gminy Radziłów osobiście poinformował, że w nocy z 7 / 8.08.2011 roku nieznany sprawca porysował lakier samochodu m - ki Ford, który był zaparkowany przy ul. Targowej w Grajewie. Wartość start  właściciel oszacował na kwotę 2000 zł

- informuje oficer prasowy KPP w Grajewie


 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.