Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 10320 wyświetleń

Kronika 997

02.06.2011 r.

Nietrzeźwy kierujący
O godzinie 18: 43 w miejscowości Kolonia Białaszewo policjanci zatrzymali do kontroli kierującego ciągnikiem. Okazało się, że - mieszkaniec gminy Grajewo jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

04.06.2011 r.

Kradzież mienia
O godzinie 11: 00 dyżurny został poinformowany przez mieszkankę Grajewa, że w okresie czasu od 24.06.2011 roku do dnia dzisiejszego nieznany sprawca dokonał kradzieży przedłużacza elektrycznego, akumulatora oraz felgi samochodowej o łącznej wartości 260 zł na szkodę zgłaszającej.

05.06.2011 r.

Nietrzeźwy kierujący
O godzinie 2: 50 w Grajewie na ul. Kopernika policjanci zatrzymali do kontroli kierującego audi. Okazało się, że - mieszkaniec gminy Rajgród jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Uszkodzenie mienia
O godzinie 3: 00 dyżurny został poinformowany przez pracownika stacji paliw przy ul. Kopernika w Grajewie, że nieznany sprawca dokonał uszkodzenia automatu do gier, który znajduje się w wewnątrz stacji. Natychmiast na miejsce pojechali policjanci, którzy zatrzymali sprawcę uszkodzenia mienia. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec Grajewa. Był on w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało ponad 2, 3 promila. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

KPP w Grajewie


Komentarze (4)

dlaczego psychopata który grozi ludziom i ich dzieciom nachodząc ich w domu jest notorycznie odwożony policyjną taksówką do mamusi zamiast do aresztu.jedna rodzina juz przez niego uciekła z domu a jak nie masz dokąd pójsc to co czekac na smierc

co Ty zrobiles czlowieku z moja maszyna??!!

O kim gadka,tym z rajgrodu?

a chciałbyś juz wiedzieć

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.