sobota, 21 maja 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 12653 wyświetleń

Kronika 997

02.05.2011 r.

Kradzież sklepowa
O godzinie 14:26 pracownik sklepu przy ul. Konstytucji 3-go Maja w Grajewie poinformował dyżurnego, że ujął sprawcę kradzieży. Policjanci na miejscu ustalili, iż sprawcą kradzieży jest mieszkaniec Grajewa, który ukradł artykuły spożywcze na kwotę 43,81. Mężczyzna został ukarany mandatem.

Kolizja drogowa
O godzinie 16: 30 dyżurny został poinformowany, że na trasie 61 na wysokości miejscowości Sikora doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierująca fiatem mieszkanka Grajewa, podczas manewru wyprzedzania, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w pojazd renault, którym kierował obywatel Litwy. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Kierująca fiatem doznała ogólnych potłuczeń ciała. Sprawczyni kolizji otrzymała mandat karny.

Kradzież mienia
O godzinie 22: 40 dyżurny został poinformowany, że w okresie czas od 30.04 2011 roku do 02.05.2011 roku nieznani sprawcy w miejscowości Bełda z niezabezpieczanego garażu ukradli dwie piły spalinowe, szlifierkę kontową oraz 60 litrów oleju napędowego. Wartość start wynosi 2200 zł na szkodę mieszkańca gminy Rajgród.


3.05.2011 r.

O. godz. 17.00 na ul. Wojska Polskiego w Grajewie policjanci z patrolu zauważyli dwóch młodych ludzi owiniętych flagami. Okazało się, że dziewiętnasto i dwudziestolatek zdjęli flagi z jednego z budynków przy ul. Mickiewicza. Zostali oni zatrzymani i doprowadzeni do komendy, byli pod wpływem alkoholu (ok. 0,5 promila każdy). Mężczyźni odpowiedzą za popełnienie przestępstwa przeciw Rzeczpospolitej Polskiej. Za taki czyn grozi kara nawet 1 roku pozbawienia wolności.

Osoba poszukiwana
O godzinie 17:15 policjanci zatrzymali 55-letniego mieszkańca Grajewa, który był poszukiwany na podstawie Nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Grajewie celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego.

4.05.2011 r.

Zatrzymany z narkotykami
Około godziny 12:10 grajewscy funkcjonariusze na ul. Kolejowej w Grajewie zatrzymali 30 - letniego mieszkańca Ełku, który posiadał przy sobie 2,7 grama amfetaminy. Teraz mężczyzna za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem.

Kradzież sklepowa
O godzinie 17:54 pracownik sklepu przy ul. Dwornej w Grajewie poinformował dyżurnego, że ujął sprawcę kradzieży. Policjanci na miejscu ustalili, iż sprawcą kradzieży jest mieszkaniec Grajewa, który ukradł artykuły spożywcze na kwotę 57,59 zł. Mężczyznę ukarano mandatem.

06.05.2011 r.

Kolizja z nietrzeźwym kierującym
O godzinie 5:40 dyżurny został poinformowany, że  na trasie Grądy - Biebrza doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący fiatem 23 - letni mieszkaniec gminy Grajewo, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zjechał na pobocze. Okazało się, że mężczyzna jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało ponad 0, 5 promila alkoholu. Teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości mężczyzna odpowie przed sądem.

07.05.2011 r.

Kradzież sklepowa
O godzinie 11: 20 pracownik sklepu przy ul. 9 PSK w Grajewie zawiadomił dyżurnego, że ujął sprawcę kradzieży. Policjanci na miejscu ustalili, iż sprawcą kradzieży jest mieszkaniec Grajewa, który ukradł artykuły spożywcze na kwotę 106,87 zł. Mężczyzna został ukarany mandatem.

Nietrzeźwy kierujący
O godzinie 16.15 policjanci na trasie Radziłów - Chrzanowo zatrzymali do kontroli kierującego mazdą. Okazało się, że 34 - letni mieszkaniec gminy Radziłów jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało ponad 0,6 promile alkoholu. Teraz za swoje postępowanie mężczyzna odpowie przed sądem.

Nietrzeźwy rowerzysta
O godzinie 17:45 policjanci na ul. Wyzwolenia w Grajewie zatrzymali do kontroli kierującego rowerem. Okazało się, że 56 - letni mieszkaniec Grajewa jest w stanie nietrzeźwości. Teraz za swoje postępowanie mężczyzna odpowie przed sądem.

08.05.2011 r.

Kradzież przewodów elektrycznych
O godzinie 6:33 zawiadomiono dyżurnego, że w gminie Grajewo z niezabezpieczonej stodoły złodzieje ukradli około 40 metrów przewodów elektrycznych.

Osoba poszukiwana
O godzinie 17:15 policjanci zatrzymali 23 - letniego mieszkańca Szczuczyna, który był poszukiwany na podstawie Nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Grajewie celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego - informuje KPP w Grajewie.

 

 

 

Komentarze (2)

i gitara... :)

Zdieli flagę z budynku i grozi im do roku więzienia , a to ja zapytam ?

W takim razie jaka kara grozi tym bandytom co zdewastowali stadion i powyrywali krzesła ?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.