sobota, 21 maja 2022

Wiadomości

Kronika 997

17.02.2011

Osoba poszukiwana

O godzinie 12.06 w gminie Radziłów policjanci zatrzymali 17- letniego mieszkańca tej gminy, który był poszukiwany przez Komisariat II w Białymstoku w celu doprowadzenia do placówki opiekuńczo-wychowawczej.

19.02.2011

Kolizja drogowa

O godzinie 8.34  dyżurny został poinformowany, że na trasie 65 na odcinku drogi Ciemnoszyje- Ruda na doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący peugeotem – mieszkaniec Białegostoku, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zjechał do rowu. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwy. Sprawca kolizji został ukarana mandatem karnym.

20.02.2011

Nietrzeźwy kierujący

O godzinie 1.11 na trasie Szczuczyn- Niećkowo policjanci zatrzymali do kontroli 16- letniego mieszkańca gm. Wąsosz. Okazał się, ze nieletni jest w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało prawie promil alkoholu w organizmie.

Kolizja drogowa

O godzinie 2.39 dyżurny został poinformowany, że na trasie Szczuczyn-Wąsosz doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący fiatem – mieszkaniec Grajewa, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze uderzył w passata, którym kierował mieszkaniec gminy Jedwabne. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarana mandatem karnym.

Kradzież mienia

O godzinie 14.45 dyżurny został poinformowany przez mieszkańca Grajewa, że w nocy z 18/19.2011 roku w barze przy ul. Koszarowej w Grajewie wnieznanych okolicznościach został skradziony mu telefon komórkowy. Wartość strat właściciel oszacował na kwotę 700 zł.

Kolizja drogowa

O godzinie 22.28 dyżurny został poinformowany, że w Grajewie na ul. Plac Niepodległości doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący samochodem ciężarowym Volvo – mieszkaniec Łomży, podczas wyprzedzania nie zachował należytego odstępu od pojazdu i uszkodził lusterko w samochodzie m-ki Scania, którym kierował obywatel Łotwy. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarana mandatem karnym.

KPP w Grajewie

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.