UWAGA

poniedziałek, 23 maja 2022

Wiadomości

Kronika 997

31.01.2011

Osoba poszukiwana

O godzinie 7.24 policjanci zatrzymali nieletnią mieszkankę gminy Grajewo, która była poszukiwana na podstawie Nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Grajewie, celem doprowadzenia do Ośrodka Szkolno –Wychowawczego.

01.02.2011

Kradzież opon samochodowych

O godzinie 8.45 dyżurny zastał poinformowany, że w okresie czasu od 24.01.2011 r. do 30.01.2011 r. z niezamkniętego garażu przy ul. Słowackiego złodzieje ukradli mu cztery opony samochodowe. Wartość strat właściciel oszacował na kwotę 800 zł.

Kolizja z łosiem

O godzinie 9.34  na drodze krajowej numer 65  na docinku drogi Ruda- Ciemnoszyje doszło do zderzenia samochodu osobowego z łosiem. Kierowca forda na prostym odcinku drogi  uderzył w łosia, który wbiegł na jezdnię z pobliskiego lasu. Zwierze zginęło na miejscu. Kierującemu na szczęście nic się nie stało. Martwym łosiem zajęli się pracownicy Nadleśnictwa.

Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę, w związku ze zdarzeniami drogowymi z udziałem leśnych zwierząt. Dochodzi do nich najczęściej w miejscach, gdzie jezdnie krzyżują się ze szlakami zwierząt prowadzącymi do żerowisk. Miejsca, gdzie zwierzęta mogą przebiegać przez drogę są oznakowane specjalnymi znakami ostrzegawczymi. Jednak musimy być zawsze czujni, gdy jedziemy drogą prowadzącą przez las, gdyż w każdej chwili przed nasze auto może wbiec zwierze leśne.

Osoba poszukiwana

O godzinie 16.20 policjanci zatrzymali mieszkańca Szczuczyna, który był poszukiwany na podstawie Nakazu Doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Grajewie, celem odkonwojowania do Aresztu Śledczego.

Nietrzeźwy kierujący

O godzinie 21.40 w miejscowości Ruda, gm. Grajewo policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierował renaultem będąc w stanie nietrzeźwości (2, 56 ‰ alkoholu w wydychanym powietrzu).

02.02.2011

Kolizja drogowa

O godzinie 8.40 na drodze Radziłów- Czerwonki doszło do kolizji drogowej. Kierujący fiatem mieszkaniec gm. Szczuczyn, nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych, i uderzył w kierującego chevroletem. Kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Kradzież z włamaniem

O godzinie 16.20 dyżurny został poinformowany, że w nocy z 1/2 02.2011 roku złodzieje włamali się do altanki na terenie ogródków działkowych w Grajewie skąd ukradli worek pszenicy wartości 50 zł.

Nietrzeźwy kierujący

O godzinie 8.25 w miejscowości Kapice, gm. Grajewo policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierował mercedesem będąc w stanie nietrzeźwości (1,6 ‰ alkoholu w wydychanym powietrzu).


KPP w Grajewie

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.