Wiadomości

Kronika 997

Kronika 997

24.01.2011

Kolizja drogowa

O godzinie 9.59 dyżurny został poinformowany, że na ulicy Wojska Polskiego doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący renaultem – mieszkaniec powiatu ełckiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w poprzedzającego go mercedesa. Z kolej kierujący mercedesem potrącił kobietę, która przechodziła przez przejście dla pieszych. Kobieta z ogólnymi potłuczeniami ciała trafił do szpitala. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Osoba poszukiwana

O godzinie 11.00 policjanci zatrzymali 39- letniego mieszkańca Rajgrodu, który był poszukiwany przez Komendę Powiatową Policji w Augustowie celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego.

Kradzież sklepowa

Dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. 9 PSK doszło do kradzieży. Dwaj mieszkańcy Grajewa ukradli artykuły spożywcze na kwotę ok. 10 zł. Przybyli na miejsce policjanci skradziony towar zwrócili do sklepu. Sprawcy kradzieży zostali ukarani mandatami karnymi.  

Osoba poszukiwana

O godzinie 16.45 policjanci zatrzymali 59- letniego mieszkańca gminy Radziłów, który był poszukiwany na podstawie Nakazu wydanego przez sąd Rejonowy w Grajewie celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego.

25.01.2011

Nietrzeźwy kierujący

 

Około godziny 0: 40 w Grajewie na ul. Kopernika policjanci zatrzymali do kontroli volkswagena. Okazało się, że kierujący 21- letni mieszkaniec gminy Rajgród jest pijany. Badanie alkomatem wykazał prawie 1,5 alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

26.01.2011

 

Kolizja drogowa

O godzinie 11.15 dyżurny został poinformowany, że na ulicy Wojska Polskiego doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący samochodem ciężarowym- mieszkaniec Grajewa nie ustąpił pierwszeństwa podczas zmiany pasa ruchu i doprowadził do zderzenia z oplem, którym kierował mieszkaniec gminy Rajgród. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi, nikt nie doznał obrażeń ciała. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Kradzież sklepowa

Dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. 9 PSK doszło do kradzieży. Mieszkanka Rajgrodu ukradła artykuły spożywcze na kwotę ok. 19 zł. Przybyli na miejsce policjanci skradziony towar zwrócili do sklepu, sprawczynię kradzieży ukarali mandatem karnym. 

27.01.2011

Dyżurny został poinformowany, że w nocy z 26/27.01.2011 roku z posesji przy ul. 11-listopada w Grajewie złodziej ukradł koło od samochodu. Wartość strat właściciel oszacował na kwotę 150 zł.

KPP w Grajewie

poniedziałek, 18 października 2021

Trwa wymiana antenowych nadajników telewizji naziemnej

poniedziałek, 18 października 2021

Sołectwo Pieńczykowo uhonorowane

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.