poniedziałek, 29 maja 2023

Wiadomości

Kronika 997


10.01.2011 r.

Kolizja drogowa
O godz. 11.20 w Szczuczynie na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Szpitalnej miała miejsce kolizja drogowa. Kierujący autobusem mieszkaniec Warszawy nieprawidłowo wykonał manewr wymijania, w wyniku czego doszło do kolizji z samochodem osobowym marki Seat Cordoba, którym kierował mieszkaniec Szczuczyna.
W związku z tym, iż kierujący autobusem odmówił przyjęcia mandatu karnego sporządzono wniosek o ukaranie do sądu grodzkiego.

Kolizja drogowa

O godz. 17.19 na ul. Przemysłowej kierujący Oplem mieszkaniec Grajewa nieprawidłowo wykonał manewr omijania zaparkowanego pojazdu i doprowadził do zderzenia z Oplem. Nie wzywano pomocy drogowej. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Sprawca otrzymał mandat karny.
 
Kradzież

O godz. 17.15 mieszkanka gminy Grajewo poinformowała, iż w rejonie przejścia dla pieszych przy ul. Piłsudskiego i Wojska Polskiego ok. godz. 13.00 nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę zgłaszającej, ukradł jej z kieszeni kurtki telefon komórkowy o wartości 200 zł.


11.01.2011 r.
Kolizja drogowa
O godz. 10.34 na trasie Wąsosz – Ławsk doszło do kolizji drogowej. Kierujący Fiatem mieszkaniec Ełku nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadził do zderzenia z autobusem, którym kierował mieszkaniec Grajewa.
Uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Nikt nie został ranny. Sprawca otrzymał mandat karny.

Naruszenie zakazu sądowego
O godz. 15.31 w Wąsoszu na ul. Świętojańskiej policjanci zatrzymali do kontroli kierującego Fiatem. Okazało się, że kierujący 31-letni mieszkaniec gminy Wąsosz obecnie ma zakaz sądowy poruszania się wszelkimi pojazdami. - informuje oficer prasowy KPP Grajewo


poniedziałek, 29 maja 2023

19 Podlaski Rajd Moto Retro w Grajewie

niedziela, 28 maja 2023

Powiatowe Obchody Dnia Strażaka

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.