Wiadomości

Kronika 997

07.01.2011
Nietrzeźwy kierujący
O godzinie 1.35 na ul. Ełckiej w Grajewie policjanci zatrzymali do kontroli samochód osobowy m-ki Opel. Okazało się, że kierujący 24- letni mieszkaniec Grajewa jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało ponad 2.5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Osoba poszukiwana
O godzinie 6.35 policjanci zatrzymali 47- letniego mieszkańca Grajewa, który był poszukiwany na podstawie Nakazu wydanego przez Sąd celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Białymstoku.

08.01.2011
Kolizja drogowa
O godzinie 8.09 dyżurny został poinformowany, że na drodze Czarna Wieś – Zawady Tworki  doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż  kierujący passatem - mieszkaniec Rajgrodu z uwagi na zły stan nawierzchni drogi, zsunął się i najechał na stojący przy drodze autobus. Kierujący trzeźwy, nikt nie doznał obrażeń ciała.

Kradzież butli gazowej
O godzinie 10.25 mieszkaniec Grajewa poinformował dyżurnego, że nieznany sprawca z samochodu rozwożącego butle z gazem, zaparkowanego na ul. Traugutta, dokonał kradzieży pustej butli. Wartość strat właściciel oszacował na kwotę 115 zł.

Kradzież  z włamaniem do samochodu
O godzinie 11.58 dyżurny został poinformowany, że w nocy z 7/8.01.2011 roku nieznany sprawca włamał się do samochodu m-ki Ford, zaparkowanego na Os. Broniewskiego, skąd dokonał kradzieży radioodtwarzacza. Wartość strat właściciel oszacował na kwotę 150 zł.

Kradzież sklepowa
O godzinie 19.50 dyżurny został poinformowany, że w jednym ze sklepów przy ul. 9 PSK doszło do kradzieży. Mieszkaniec Grajewa dokonał kradzieży artykułu spożywczego na kwotę ok. 14 zł. Przybyli na miejsce policjanci skradziony towar zwrócili do sklepu, sprawcę kradzieży ukarali mandatem karnym.

09.01.2011
Nietrzeźwy kierujący
O godzinie 0.35 w miejscowości Kolonie Białaszewo policjanci zatrzymali do kontroli ciągnik rolniczy. Okazało się, że kierujący 26- letni mieszkaniec gminy Grajewo jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania. Teraz  za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Osoby poszukiwane

O godzinie 15.50 policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 24 i 58 lat, którzy byli poszukiwani na podstawie Nakazu wydanego przez Sąd celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Białymstoku. - informuje KPP w Grajewie

poniedziałek, 23 maja 2022

Rozbudowa drogi w Rydzewie-Pieniążek

poniedziałek, 23 maja 2022

Rusza budowa gminnego przedszkola w Prostkach

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.