Wiadomości

Kronika 997

03.12.2010

Kradzież portfela
O godzinie 13.40 dyżurny otrzymał informację, że w sklepie przy ul. Piłsudskiego w Grajewie nieznani sprawcy, wykorzystując nieuwagę mieszkanki Grajewa, ukradli jej portfel z pieniędzmi i dokumentami.

Kradzież tablic rejestracyjnych
W nocy z 2  na 3 grudnia 2010 r. w Grajewie przy ul. Kopernika złodzieje ukradli tablicę rejestracyjną z samochodu osobowego marki Fiat. Właściciel oszacował straty na kwotę 200 zł.

Kradzież sklepowa
O godzinie 18.46 dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. Dwornej miała miejsce kradzież sklepowa. Na miejscu policjanci ustalili, iż mieszkanka Grajewa ukradła artykuły spożywcze na kwotę ok. 12 zł. Sprawczyni kradzieży została ukarana mandatem.

04.12.2010

Kolizja drogowa
O godzinie 11.05 dyżurny został poinformowany, że w Szczuczynie na ul. Kilińskiego doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący Volvo - mieszkaniec Szczuczyna nie zachował należytej odległości od pojazdu poprzedzającego i doprowadził do zderzenia z Nissanem, którym kierował mieszkaniec gminy Wąsosz. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Obaj kierujący byli trzeźwi. Nikt nie doznał obrażeń ciała.

Kradzież sklepowa
O godzinie 11.23 dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. Dwornej miała miejsce kradzież sklepowa. Na miejscu policjanci ustalili, iż mieszkanka Grajewa ukradła artykuły spożywcze na kwotę ok. 3 zł. Sprawczyni kradzieży została ukarana mandatem karnym.

Osoba poszukiwana
O godzinie 18.20 w Grajewie na ul. Baczyńskiego policjanci zatrzymali nieletniego, który był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy Grajewie celem odkonwojowania do Policyjnej Izby dziecka w Białymstoku.

05.12.2010

Kolizja z udziałem sarny
O godzinie 18.17 na trasie 65  na odcinku drogi Ruda – Ciemnoszyje, mieszkaniec Grajewa, kierując Hondą potrącił sarnę, która wbiegła na jezdnię. Kierujący nie odniósł obrażeń. Zwierzę padło na miejscu.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.