Wiadomości

Kronika 997


02.11.2010 r.

Uszkodzenie mienia


O godz. 7:40 mieszkaniec Grajewa  powiadomił, że w nocy z 1/2 doszło do uszkodzenia lusterek zewnętrznych oraz anteny w jego samochodzie marki Ford Eskort, który był zaparkowany na Os. Broniewskiego w rejonie bloku  nr 9. Wartość zniszczeń wyniosła 150 zł.

Kolizja drogowa

O godz. 15:44, dyżurny Policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie, iż na ul. Piłsudskiego doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, że sprawcą kolizji jest obywatel Łotwy, który kierował ciężarowym Mercedesem. Mężczyzna ten jadąc ulicą Piłsudskiego, podczas zmiany pasa ruchu,  nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej Toyocie Avensis, którą kierował mieszkaniec Grajewa.  W wyniku zdarzenia grajewianin  z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

03.11.2010 r.

Kolizja drogowa


O godz. 20:19 dyżurny otrzymał zgłoszenie, że przed Grajewem, przy wjeździe do miasta od strony Szczuczyna, doszło do kolizji drogowej. Ustalono, że kierujący ciężarowym Renault, mieszkaniec Miechowa, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył osobowego Renault , którym kierowała mieszkanka gminy Grajewo. Kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

04.11.2010 r.

Kolizja drogowa


O godz. 15:45 mieszkaniec Ełku powiadomił o kolizji drogowej, zaistniałej na trasie Grajewo – Koszarówka. Policjanci ustalili, iż sprawcą kolizji jest mieszkaniec Kleosina, który kierując ciężarowym Volvo, nie zachował ostrożności podczas wyprzedzania i doprowadził do zderzenia z samochodem m-ki Gaz. Gazem kierował mieszkaniec Ełku. Kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

KPP w Grajewie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.