poniedziałek, 29 maja 2023

Wiadomości

Kronika 997

Wczoraj kilku policjantów wraz z psem służbowym, strażacy oraz pracownicy straży leśnej uczestniczyli w poszukiwaniach mężczyzny, który groził, że odbierze sobie życie. Na szczęście 51- latek został odnaleziony cały i zdrowy.

Wczoraj tuż po 12.00  dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie otrzymał informację o zaginięciu 51- letniego mieszkańca jednej z pobliskich miejscowości. Zdenerwowana córka zgłosiła, że jej ojciec skontaktował się z nią telefonicznie i oświadczył, że chce odebrać sobie życie. Kobieta ponownie próbowała nawiązać z nim kontakt, ale bez rezultatu. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci wraz z psem służbowym. Do akcji poszukiwawczej przyłączyli się funkcjonariusze z Ochotniczej Straży Pożarnej oraz pracownicy służby leśnej.Po trzech godzinach poszukiwań pies doprowadził policjantów do zaginionego, który był w kompleksie leśnym pomiędzy miejscowościami Brzozowa- Wólka, a Białaszewem. Mężczyzna był cały i zdrowy.

24.09.2010

Nietrzeźwy kierujący

O godzinie 2.00 w miejscowości Stoczek policjanci zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę, który kierował fiatem. Badanie wykazało ponad 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kolizja drogowa

O godzinie 7.48 dyżurny został poinformowany, że na  drodze Niećkowo - Szczuczyn doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący ciągnikiem rolniczym - mieszkaniec Niećkowa, wykonując manewr skrętu w lewo wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia z audi, którym kierował mieszkaniec Szczuczyna. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Obaj kierujący byli trzeźwi.

26.09.2010

Kradzież sklepowa

O godzinie 15.57 dyżurny został poinformowany, że w sklepie przy ul. 9 PSK doszło do kradzieży. Mieszkanka Grajewa ukradła artykuły spożywcze. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym.


Cztery osoby w trafiły do szpitala - to bilans wypadku do jakiego doszło w miniony piątek na ul. Sadowej w Grajewie.

W piątkowe popołudnie, kwadrans po godzinie 14:00 w Grajewie kierujący suzuki 20-letni motocyklista jechał ul. Sadową. W pewnym momencie z nieustalonych na razie przyczyn uderzył w tylny narożnik fiata punto, którego kierowca przygotowując się do zawracania skręcił na wjazd do jednej z przydrożnych posesji. W wyniku wypadku został hospitalizowany motocyklista, który doznał urazu głowy, złamania nogi i barku oraz odmy płucnej. Na obserwację do szpitala trafiła również podróżująca z nim 19-letnia pasażerka. Powierzchownych otarć doznali także 19-letni kierowca samochodu i podróżujący z nim rówieśnik.

Grajewscy funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

KPP w Grajewie

poniedziałek, 29 maja 2023

19 Podlaski Rajd Moto Retro w Grajewie

niedziela, 28 maja 2023

Powiatowe Obchody Dnia Strażaka

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.